Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Пам'ятаю часткові уривки". Підозрюваного у вбивстві цілої родини у Вінниці заарештований на 60 діб

Чоловік працював в IT, а його дружина була домогосподаркою.

У передноворічний вечір чоловік убив всю свою сім'ю - матір, дружину і двох дітей. За попередніми даними, він був озброєний молотком, ідеться у сюжеті ТСН.19:30.

Під час судового засідання з обрання запобіжного заходу у чоловіка майже постійно заплющені очі, а на запитання чи визнає свою провину у вбивстві каже, що пам'ятає тільки часткові уривки.

Згідно з матеріалами сторони обвинувачення, підозрюваний зраджував дружині, тому в родині були постійні скандали. Вбивство планував заздалегідь. "За деякий час вирішив вчинити вбивство з метою усунення перешкод проживання з іншою жінкою", - стверджує прокурор Валерій Шиманський.

Адвокат просив для підзахисного медичної допомоги, але лікарі швидкої після огляду дозволяють продовжити засідання. Зрештою суддя оголосив рішення - 60 діб арешту. Вбивство сталося у квартирі напередодні нового року. Загиблі – дві жінки - екс-дружина та мати підозрюваного, а також - дитина восьми років. Трирічна дівчинка, коли приїхали медики, була ще живою, але за годину померла в реанімації. Родичі загиблих приїхали до них за 200 кілометрів зустрічати Новий рік у цій квартирі. "Тітка моя проживала, це ми приїхали до дітей в гості на новий рік", - сказав родич Володимир Чабанюк.

Сім’я була порядна та небідна, кажуть сусіди. 30-річний чоловік, його мати, дружина та двоє дітей жили у чотирьокімнатній двоповерховій квартирі. Відомо, що чоловік був ITвцем, а його дружина - домогосподарка. Він міг розправитися з колишньою дружиною через тривалий конфлікт, кажуть правоохоронці. Рік тому подружжя розлучилося, матір зловмисника проживала з невісткою та онуками, у них були гарні відносини. Відтак, підозрюваний міг вбити рідних під час чергової сварки.

Пізніше підозрюваний зізнався слідчим, що вбивав молотком. Поліцейські вже відшукали знаряддя злочину. Сам голова родини і викликав швидку. Чоловіка одразу затримали, він був тверезий та при здоровому глузді, кажуть у поліції. Наразі підозрюваному призначена психологічна експертиза. За масове вбивство чоловіку загрожує довічне ув’язнення.

Раніше в українській поліції повідомили про те, що у Нікополі Дніпропетровської області поліцейськими за пограбування та вбивство 48-річної жінки протягом доби був затриманий 50-річний місцевий мешканець. Життя жінки він оцінив у ноутбук і мобільний телефон. 

ВідеоУ передноворічний вечір чоловік убив всю свою сім'ю - матір, дружину і двох дітей

Підозрюваний зізнався слідчим - вбивав молотком. Чоловік міг розправитися з колишньою дружиною через тривалий конфлікт, кажуть правоохоронці. Сім’я була порядна та небідна, кажуть сусіди. Наразі підозрюваному призначена психологічна експертиза. За масове вбивство чоловіку загрожує довічне ув’язнення. Зараз його затримали на 2 місяці.

У передноворічний вечір чоловік убив всю свою сім'ю - матір, дружину і двох дітей

Залиште свій коментар

Вибір редакції