Пам'ятник ДАІшнику - класичному корупціонеру

Працю працівників Державтоінспекції незабаром можуть увічнити в камені на одній із вулиць Комсомольська.

Працю героїв багатьох анекдотів – працівників Державтоінспекції – незабаром можуть увічнити в камені на одній із вулиць Комсомольська.

Впевнений у собі, з написом на кашкеті "ДАЙ", медалями "За безвідмовність" і кишенями, повними грошей: таким побачив господаря українських доріг скульптор із Комсомольська Олег Рябо.

Памятник ДАІшнику
ТСН
Саме напис "ДАЙ" на кашкеті видається головною родзинкою скульптури
Міська влада вирішує, чи стояти пам’ятнику у місті.

Образити державтоінспекторів не хотів - каже автор пам’ятника ДАІшнику, скульптор Олег Рябо. Але у процесі творчості скульптура вийшла саме такою. У майстра пам’ятник асоціюється не лише з державтоінспекторами, а й з іншими українськими чиновниками та посадовцями.

У ДАІ запевняють - не проти пам’ятника, як факту. Але саме той, що хочуть встановити на Полтавщині, на думку міліцейського начальства, далекий від реальності.

Міський голова Комсомольська не заперечує проти кам’яного ДАІшника. У місті вже є чудернацькі пам’ятники. Наприклад, бабуся, яка продає насіння та сантехніку.

Однак, грошей у міському бюджеті не знайшлося. Пам’ятник автоінспектору скульптор оцінив у 20 тисяч гривень. Та доки міська рада вишукує кошти, пам’ятник може прикрасити дачу одного з міліцейських високопосадовців. Скульптор вже отримав пропозицію від чиновника, однак мріє, щоб його "дітище" прикрашало вулицю рідного міста, а не було сховане за високим парканом.

ВідеоПам'ятник класичному "даішнику"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: