Пам'ятник Мазепі за 1,3 мільйона виявився непотрібним

Пам'ятник Іванові Мазепі, який ще у 2009-му мали встановити у Полтаві, досі валяється нікому не потрібний на задньому дворі комбінату в Києві.

Пам'ятник Івану Мазепі, який ще у 2009-му мали встановити у Полтаві, досі не доїхав до місця призначення. Монумент стоїть на околицях Києва, він уже позбувся ґудзика, але Полтава своє добро на бронзового гетьмана так і не дала.

Ідея спорудження пам'ятника Мазепі належить екс-президенту Віктору Ющенку.

Ще у 2009 році, перебуваючи на посаді глави держави, своїм указом він встановив, що до 300-річчя Полтавської битви Україна має на відповідному рівні вшанувати пам'ять українсько-шведського союзу.

Після зміни влади Мазепа зостався безпритульним. Доля бронзового гетьмана складається більш ніж драматично. Уже два роки він, схований від людського ока, стоїть на задньому дворі творчо-виробничого комбінату в Києві.

Вартість монументу, який був виготовлений за указом президента і виявився абсолютно не потрібним, 1 мільйон 300 тисяч гривень. Автор пам'ятника - Микола Білик.

Нагадаємо також, що влітку 2010 року Київрада перейменувала вулицю Івана Мазепи в столиці (яка носила свою назву з жовтня 2007 року) на вулицю Лаврську.

Читайте також:

Ющенко порівняв себе з Мазепою: так само недооцінений та зраджений

Київська влада перейменувала вулицю Мазепи

Комуністи пообіцяли пам'ятник Сталіну в Києві

Львівщина зекономила 200 тисяч, щоб добудувати пам'ятник Бандері

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: