Пам'ятник на могилі Богдана Ступки встановлять до його дня народження

З дня смерті митця минуло чотири роки.

Легендарного актора театру та кіно Богдана Ступки немає вже чотири роки – 22 липня 2012 року він помер у лікарні "Феофанія" після важкої хвороби. Сьогодні рідні та друзі влаштували скромну панахиду за загиблим генієм.

На могилі Ступки поки немає пам'ятника, але, як розповіла ТСН колишня невістка актора Ірина, планують встановити його до дня народження Богдана Сильвестровича – 27 серпня. Цього року митцеві виповнилося б 75 років.

Ірина повідомила, що нарешті родина має необхідні для цього кошти. Допоміг один з українських політиків, але імені його родина поки не називає.

Яв відомо, автором проекту надгробка на могилі Богдана Ступки став близький друг сім'ї і відомий скульптор одесит Михайло Рева. За свою роботу він вирішив не брати грошей. Мармурово-гранітний постамент буде у вигляді дерева, яке росте корінням вгору та надгробна плита. Серед коріння стоятимуть свічник та хрест. Рік тому Ірина розповідала, що на цей пам'ятник необхідно щонайменше мільйон гривень, остаточний кошторис нині не розголошує.

Два роки тому на у театрі імені Франка, в якому служив актор, встановили меморіальну дошку з відтиском руки Богдана Ступки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: