Пам'ятник "закатованим міліцією" поставили під вікнами Могильова

Організатори акції встановили біля будівлі МВС символічний пам'ятник "Пам'яті жертв катувань", до якого поклали червоні гвоздики.

У Києві біля Міністерства внутрішніх справ пройшла акція, присвячена пам'яті "закатованих міліцією". Організатори акції встановили біля будівлі МВС символічний пам'ятник "Пам'яті жертв катувань", до якого поклали червоні гвоздики.

Акція ініційована групою "Розуміємо права людини".

Як зазначила представник Української Гельсінської групи Марина Говорухіна, повідомлення про катування та нелюдське поводження з боку міліції надходять до громадських організацій. "Мережею громадських приймалень Української гельсінської спілки з прав людини реєструються сотні скарг на різні форми поганого поводження з боку міліції", - сказала Говорухіна.

Зокрема, учасники акції навели кілька прикладів щодо постраждалих від дій представників міліції.

Організатори акції встановили біля будівлі МВС символічний пам'ятник "Пам'яті жертв катувань", до якого поклали червоні гвоздики.

Організатори акції вимагають від керівництва МВС належного розслідування випадків катувань і звертаються з вимогою сприяти створенню ефективних механізмів громадського контролю за розслідуванням фактів катувань та поганого поводження.

Вони звернули увагу керівництва МВС на те, що існує Громадська рада із забезпечення прав людини, "яку міністр продовжує ігнорувати, і яка б могла допомогти у боротьбі з порушенням прав людини в органах МВС".

Читайте також:

СБУ створить спецпідрозділ, який розслідуватиме злочини КДБ

Прокуратура порушила справу через самогубство юнака після затримання міліцією

На Рівненщині юнак повісився після затримання міліцією

У Києві оголошено в розшук міліціонера, який до смерті забив затриманого

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: