Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пандемія COVID-19. Перший випадок коронавірусу зафіксували у Сумській області

Інфікована пацієнтка у реанімації.

У Конотопі Сумської області виявили перший випадок зараження новою коронавірусною інфекцією COVID-19. Недугу підхопила 76-річна жінка, яка нині у реанімації. 

Про це 25 березня повідомив мер Конотопу Артем Семеніхін у Facebook.

"У Конотопі щойно діагностували перший випадок захворювання на COVID-19. Жінка 76 років з села Козацького Конотопського району. Наразі перебуває в реанімації ЦРЛ. Вживаємо всіх необхідних заходів", - заявив міський голова.

За його інформацією, зроблені два тести на наявність COVID-19 в організмі жінки показали позитивний результат. Медики взяли додаткові аналізи і відправили їх до сумської лабораторії.

Хвору наразі ушпиталили до реанімаційного відділення медзакладу, де під’єднали до апарату штучної вентиляції легенів.

Коронавірус в Україні, мапа, 25 березня, інфографіка
ТСН.ua

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

25 березня Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції