У Івано-Франківську коронавірус виявили одразу в 57 людей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Коронавірус показали результати експрес-тестів.

У медичних закладах Івано-Франківська лікарі провели експрес-тестування на інфікування новим коронавірусом COVID-19 серед хворих на пневмонію, і в 57 з них підтвердився коронавірус. Частину тестів пацієнтів вже передали на остаточне підтвердження до лабораторії.

Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

За його словами, в Івано-Франківську станом на 30 березня офіційно підтверджено 16 випадків інфікування коронавірусом. Загалом, нині в обласній інфекційній лікарні перебуває 108 пацієнтів, з яких 39 - жителі міста.

"У наших міських стаціонарах з пневмоніями перебуває 154 особи, і буквально за день прибуло додатково 17 жителів. Проведено 150 експрес-тестів, з них виявлено 57 позитивних результатів. Із них уже 43 передано на полімеразну-ланцюгову реакцію (ПЛР) у відповідну лабораторію", - сказав мер Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Відео В Івано-Франківську знайшли коронавірус ще у трьох людей

Ще 3 людей в Івано-Франківську захворіли на коронавірус. Усі вони контактували з 56-річною жінкою, яка минулого тижня померла від ускладнень недуги. Це - чоловік покійної, який нещодавно повернувся із Чехії та дві медсестри, які лікували його дружину. А у Чернівцях у лікарню доправили ще 10 людей з підозрою на коронавірус. Загалом там 25 підтверджених випадків хвороби.  Більше про коронавірус в Україні

В Івано-Франківську знайшли коронавірус ще у трьох людей

Вибір редакції