Папа Римський канонізував вихідця з України

У Ватикані канонізований польський архієпископ і бельгійський місіонер Зігмунд Фелінський, який був вихідцем з Волині. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

П`ять нових святих канонізував Папа Римський Бенедикт XVI.

Це двоє іспанських священиків, монахиня із Франції та польський архієпископ і бельгійський місіонер Зігмунд Фелінський, який був вихідцем з Волині.

Канонізація відбулася на площі Петра у Ватикані. На церемонію канонізації приїхали і високопосадовці тих країн, де жили святі. Зокрема, прем`єри Франції, Іспанії та Польщі, а також монарша родина Бельгії.

Зігмунд Фелінський народився у 1822 році на Волині у сім`ї дворян. 1851-го. Фелінський вступив до Житомирської семінарії, потім продовжив навчання в Духовній Академії Санкт-Петербурга. Служив у католицькому храмі св.Єкатерини Олександрівської (Санкт-Петербург).

У 1862 році Папа Римський Пій IX призначив Фелінського архієпископом Варшавським. Після січневого повстання у Польщі в 1863 році Фелінський потрапив у заслання до Ярославля на 20 років за небажання співпрацювати з російською владою. 1883-го він був звільнений завдяки втручанню Святого Престолу, однак повертатися до Варшави йому заборонили.

Останні 12 років життя архієпископ Фелінський провів у селі Дзвінячка Львівської області (тоді - територія Австрії). 17 вересня 1895 р. Фелінський помер у Кракові. Його тіло покоїться у Варшавському кафедральному соборі.

Читайте також:

Папа Римський оголосить святим вихідця з України

Папа Римський закликав створити світову політичну владу

Папа Римський прийняв Ющенка на аудієнції

Папа Римський закликав проповідувати християнство через інтернет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: