Папа Римський прийняв Ющенка на аудієнції

На зустрічі з головою католицької церкви президент говорив про довіру у відносинах України та Ватикану.

У Ватикані відбулася аудієнція українського президента Віктора Ющенка у Папи Римського Бенедикта ХVI.

Після завершення аудієнції почалася зустріч глави української держави із секретарем Ватикану, кардиналом Тарчизіо Бертоне.

Під час зустрічі з Папою Римським Ющенко підкреслив, що Україна високо цінує рівень довіри та відвертості, який є в її відносинах із Ватиканом, і готова й надалі докладати максимальні зусилля ради збереження цієї позитивної атмосфери у відносинах.

Президент також відзначив, що між Україною і Апостольською столицею існують постійні зв'язки, нагадавши, що в березні цього року виповнилося 90 років із часу створення дипломатичної місії Української Народної Республіки у Ватикані.

Ющенко та Бертоне також торкнулися теми європейської інтеграції України. Курс України на європейську інтеграцію залишається незмінним і є одним з пріоритетів зовнішньої політики держави, підкреслив президент. Він також наголосив, що в Україні високо цінують підтримку Ватикану в цьому напрямі та висловив надію, що Святий Престол і надалі залишатиметься щирим союзником України у цій справі.

"Християнський вимір національної ідентичності українців нерозривно пов'язаний з усвідомленням нашої приналежності до європейського цивілізаційного простору", - підкреслив глава української держави.

Окрема увага на зустрічі була приділена співпраці України з Ватиканом в рамках міжнародних організацій.

Президент України під час зустрічі також подякував за постійну підтримку Ватиканом ініціатив щодо міжнародного визнання Голодомору 1932-1933 років в Україні.

На зустрічі також була позитивно відзначена активізація двосторонньої співпраці з Ватиканом в культурно-гуманітарній сфері.

З українського боку участь у зустрічі взяли тимчасово виконуючий обов'язки міністра закордонних справ Володимир Хандогій і заступник глави Секретаріату президента Андрій Гончарук.

Нагадаємо, Ющенко відбув з офіційним візитом до Ватикану 1 червня.

Крім аудієнції у Папи Римського та зустрічі з державним секретарем Ватикану, президент також має зустрітися зі студентами і семінаристами української папської колегії - провідного та найстарішого навчального закладу Української греко-католицької церкви у Римі.

Читайте також:

Ющенко їде до Ватикану

В Одесі встановлять пам'ятник пращуру Ющенка

Ющенко відмовився їхати до Мєдвєдєва

Папа Римський закликав проповідувати християнство через інтернет

ВідеоБенедикта ХVI прийняв Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: