Папа Римський молиться за українців, які постраждали внаслідок руйнівних паводків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він також звернувся до вірян із проханням помолитися за тих, кого "уразили сильні повені".

Папа Римський Франциск побажав, аби постраждалі внаслідок руйнівних паводків українці відчули "Господнє втішення та братню допомогу".

Про це повідомляють Vatican News.

Зазначається, що у неділю, 28 червня, під час промови з вікна Апостольського палацу Папа Римський звернувся до вірян із проханням помолитися за тих, кого "уразили сильні повені на Заході Україні". 

"Нехай же вони досвідчать Господнє втішення та братерську допомогу", - побажав Святіший Отець.

Окрім того, Папа Франциск закликав вірян молитися за покращення долі народів Близького Сходу, що потерпають від війн, а також нагадав про четверту Конференцію Євросоюзу та ООН щодо "підтримки майбутнього Сирії та регіону", яка відбудеться 30 червня. 

"Молімося за цю важливу зустріч, аби вона змогла покращити трагічне становище сирійського народу та сусідніх народів, зокрема, Лівану, в контексті серйозних економічної та суспільно-політичної криз, загострених пандемією, - наголосив він. - Заохочую молитися також і за населення Ємену, особливо за дітей, які страждають від дуже важкої гуманітарної кризи". 

Нагадаємо, що затяжні зливи, які принесли біду на Прикарпаття, вже кілька днів як припинилися, тож і вода майже спала. Однак, тисячі будинків залишаються підтопленими. У деяких обійстях вода досі стоїть у підвалах та на городах.

Окрім того, у постраждалих селах - біда із питною водою. Там залило колодязі, які є чи не єдиним джерелом чистої води для мешканців. Воду доправляють рятувальники, долучилися й волонтери. 

Відео Понищене майно: на Прикарпатті та Буковині люди борються з наслідками повені

На Прикарпатті закінчилися затяжні зливи, які принесли біду у регіон - вода відступає. Проте людські обійстя досі підтоплені, а ще з`явилася проблема з питною водою – у криницях вона непридатна для вживання. На Буковині всюди величезні гори мулу, каміння і дерев, які несла течія. Люди стежать за прогнозом і дуже бояться нових дощів, а ще чекають на компенсацію, адже знищено усе майно. Збитки рахує обласна влада. Там обіцяють все виплатити. Але чого чекати від природи - люди не знають. Деталі – у прямих включеннях.

Понищене майно: на Прикарпатті та Буковині люди борються з наслідками повені

Залиште свій коментар

Вибір редакції