Пара з Рівного після 30-річного спільного життя повінчалась і дала поради молодим подружжям

Пара з Рівного після 30-річного спільного життя повінчалась і дала поради молодим подружжям

На вінчанні були і діти, і онуки молодят

Серіал ТСН "Час любити" надихнув наших глядачів взяти шлюб у церкві після 30 років спільного життя. Точніше, діти Володимира та Тетяни після побачених сюжетів про історії кохання натякнули своїм батькам, що пора вже і їм побратися. Йому 51, їй 47. В них троє дорослих дітей і вже стільки ж онуків. Саме вони і написали листа в ТСН про кохання своїх батьків і запросили на свято. Для молодят приїзд знімальної групи на вінчання став сюрпризом, йдеться в сюжеті ТСН.12.00.

Звичайна ковельська перукарня. Тут чепурять 47-річну наречену . Про приїзд знімальної групи вона ні сном, ні духом. Як реагувати на неочікуваних гостей – не знає.

30 років тому Тетяна пов’язала своє життя з Володимиром. Відтоді мріяла повінчатися, бо без свого Володі життя не уявляє. Та він не поспішав. Як і 30 років тому для свого чоловіка хоче бути найгарнішою. І от зачіска готова. Вже вдома молодша донька мамі наносить макіяж. Тетяна  згадує як чекала цього дня.

«Я не готовий, я не готовий… Це було років 20. Я вже затихла, ну не хоче, то не хоче. І тут на 30 років хлопець видно дозрів», - жартує наречена.

Володимир тим часом на кухні розповідає як дозрів. Каже, свою Тетяну за стільки років розуміє з півслова, хоча в житті всяке було.

 «Якщо прожили 30 років і не сварилися жодного разу, це означає, що люди байдужі одне до одного. Ми посиділи, кави попили. Кажу: «Мать, давай-но повінчаємося, 30 років прожили», - пригадує наречений.

Поки дід з бабою збираються, не хвилюється хіба кіт Тіма та  наймолодший онук Ілля. Дає діду п’ять. Наречена хоч не в білій сукні, та улюбленій, нареченому поправляє сорочку та піджак. А біля церкви вже чекають гості - родичі. 

Пора, каже священик, і от Володимир після 30 років спільного життя  веде Тетяну під вінець. Одягають обручки і стають подружжям. А ще радять іншим парам.

 «Цей крок треба обдумати. Це не данина моді. Це серцем треба відчути», - кажуть молодята.

Святкуватимуть весілля родиною. Бо вона – найважливіша. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація