Пара закоханих прикувала одне одного ланцюгом: як минув перший день експерименту

Пара закоханих прикувала одне одного ланцюгом: як минув перший день експерименту

Олександр і Вікторія з Харкова хочуть "бути нероздільними" три місяці.

У День святого Валентина пара закоханих прикувалася одне до одного ланцюгом. Олександр і Вікторія з Харкова, але на зварювання приїхали до столиці. Тут знайшовся майстер, який припаяв ланцюги. Відтепер руки закоханої пари 24 години на добу — на відстані кількох сантиментів.

Як минув перший день життя вкупі, йдеться 15 лютого в сюжеті ТСН.19:30.

Зварювальник гуде електросваркою. Аби не попекти клієнтів, руки замотує кількома шарами мішковини. Робить усе вправно, бо ж, каже, людей уже кував. Але припаювати доводилося ноги. Щоби браслети на руках не шкрябали, їх принагідно ще й відшліфовує.

За всім процесом стежить представник Національного реєстру рекордів. Щоби пара потайки не знімала кріплення, ланцюг пломбує.

"Якщо парі вдасться протриматися хоча б місяць, думаю, це буде світовим досягненням. Хоча я поставив 200 грн на два тижні", — заявив представник Нацреєстру рекордів Віталій Зорін.

Новини України: як минув перший день експерименту пари, які прикувалися одне до одного ланцюгом

Новини України: як минув перший день експерименту пари, які прикувалися одне до одного ланцюгом

Пара ж ставить за мету "бути нероздільними" зо три місяці. До труднощів готові. А вони починаються вже зі старту — наприклад, намагання просто встати.

Їхній історії кохання вже багато років. Вони то сходилися, то розходилися. Після останнього примирення Олександр пожартував.

"Пожартував, що прив’яжу. Бо вона вкотре зібралася збирати речі та іти", — говорить хлопець.

Скутими один до одного, вони вирушають у Харків. Як воно — бути вкупі цілодобово — пара заздалегідь продумала. Щоби роздягатись, одяг розпороли та повшивали замки.

Невипадково приварили його праву до її лівої руки. Це щоби можна було їздити за кермом. Про своє життя на ланцюгу пара розповідає в інстаграмі.

Чи мирно провели ніч прикуті один до одного — ТСН прийшла в гості у Харкові.

Сашко та Віка прив’язаними руками приготували каву і поділилися, що вже навчилися спільно митися. Перша суттєва проблема, це те, що ланцюг став натирати. У Вікторії на зап’ясті уже є пластир, але то зварювальник пришмалив. Хочуть проконсультуватися з лікарем, що таке підкласти, аби не муляло.

Проблеми, як ходити разом на роботу, наразі у пари не існує. Обоє працюють удома, дистаційно. ТСН стежитиме й обов'язково покаже, як триватиме і чим завершиться цей експеримент.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація