Парад до Дня незалежності обійдеться у 70 мільйонів

Рівень фінансування Збройних Сил значно скоротився порівняно з минулим роком.

Загальна сума, яку буде витрачено на підготовку і проведення параду до Дня незалежності України, така ж як і в минулому році - близько 70 млн грн.

Про це сьогодні поінформував начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних сил України генерал армії Сергій Кириченко під час другого спільного тренування парадних розрахунків, які візьмуть участь 24 серпня у параді військ з нагоди 18-ї річниці незалежності України.

Як зазначив Кириченко, підготовка до параду - це невід’ємна частина підготовки військ. "А підготовка військ фінансується з коштів, передбачених державним бюджетом для Збройних сил України на 2009 рік. Тому ми готуємо абсолютно усі війська і акцентовано ті частини, які братимуть участь у параді військ", - підкреслив начальник Генерального штабу ЗСУ.

За його словами, на підготовку військ у цьому році ця цифра в межах 50 млн грн. Для виконання завдань з розміщення військ, підготовки озброєння і військової техніки, які братимуть участь у параді, забезпечення зв’язком, тобто для акцентованої підготовки до параду, Кабінет міністрів України виділив 15 млн грн.

парад
УНІАН
"Загальна сума, яка буде витрачена на підготовку і проведення параду, така ж як і в минулому році - близько 70 мільйонів гривень. Всі ці кошти задовольняють потреби у підготовці військ до параду", - повідомив генерал армії Кириченко.

У той же час він наголосив, що всі ці кошти підуть не суто на парад, а саме на підготовку авіаційної компоненти Повітряних сил, частин і з’єднань Сухопутних військ, підрозділів Військово-Морських сил, курсантів вищих військових навчальних закладів, але з акцентом на участь у параді військ.

Як зазначив Головнокомандувач Збройних Сил України, в цьому році рівень фінансування Збройних Сил значно менший ніж у минулому, адже якщо в минулому році рівень фінансування по загальному фонду складав близько 9 мільярдів гривень, то в цьому році – близько 7 мільярдів.

Читайте також:

48 військових частин відключили від світла за борги

Через борги Україна залишилась без повітряної оборони

Президент вимагає збільшити витрати армії, інакше не схвалить бюджет

В українських миротворців немає грошей на повернення додому

ВідеоПарад обійдеться у 70 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: