Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парад на День Незалежності відбудеться під військовий марш УНР

Марш Лисенка вже затвердили музикою цьогорічних урочистостей.

4,5 тисячі військових, 70 одиниць техніки і вперше в строю з українцями крокуватимуть партнери з країн-НАТО – усе це військовий парад до Дня Незалежності. Аби вистачило місця для тренувань, військовим виділили ціле летовище заводу імені Антонова у Києві, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вже о 7:00 ранку туди один за одним з'їжджаються автобуси та вантажівки з військовими на репетицію. На плацу представлена вся Україна - курсанти, прикордонники, СБУ, Нацгвардія і підрозділи Збройних сил. Якщо не знати, що це лише репетиція, може видатися, що парад справжній – були і підняття прапора, і церемонія нагородження, і марш. Лише ролі перших осіб держави виконували звичайні військові. Спостерігачі відзначили, що вже зараз було відчутно святковий дух, який пануватиме на Хрещатику 24 серпня.

ВідеоУкраїнське військо готується до грандіозного маршу до Дня Незалежності разом із партнерами з країн НАТО

Вперше в історії разом крокуватимуть і побратими з країн-партнерів. Участь у параді вже підтвердили Велика Британія, Естонія та Латвія. До них можуть приєднатися інші країни НАТО, а також Грузія. Міністр оборони Степан Полторак побував на репетиції та заявив, що зайвих витрат на парад не передбачено – форма і техніка є, бойовий дух у військових на належному рівні. Підтримують його і прості українці – зізнаються самі солдати. "Коли йдеш по вулиці чи навіть їдеш в машині – і люди нам махають руками, нас вітають. Говорять: ми за вас, ви молодці", - кажуть військові про те, що їм найбільш цінне.

Тим хто брав участь в бойових діях – буде приділена особлива увага. Маршем йтимуть понад тисячу учасників та ветеранів АТО. Головний же акцент цьогоріч на історії, адже крокуватимуть не тільки з нагоди 26-ї річниці Незалежності, а й сторіччя створення армії Української народної республіки. Нове покоління захисників України крокуватиме під звуки того ж маршу, що і пращури – марш Лисенка.

Фотогалерея Нацгвардія показала репетицію до військового параду на День Незалежності (20 фото)

Що ближче до параду, то репетиції частішатимуть. Традиційно в одну з ночей, поки спатиме столиця, військові проведуть тренування і на Хрещатику. Побачити усе дійство наживо українці зможуть 24 серпня.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції