Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парад звіздарів і рекордний флешмоб із колядками: українці другий день гуляють Різдво Христове

Народні гуляння тривають в усіх регіонах держави.

Святкування Різдва не припиняються в різних куточках України. Другий день свята на Київщині минув із хороводами, вогнищами та казковими персонажами, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Біля вертепу гості замовляли бажання Діві Марії з немовлям, а також фотографувалися з головним символом року – Земляним Собакою на ім’я Папай. Свято запам’ятається багатьом його учасникам запальними танцями.

ВідеоКоляда-флешмоб та хороводи: українці продовжують святкування Різдва та Нового року

Дід Мороз та Снігуронька, різдвяний вертеп, запальні хороводи біля вогнищ, хода з добробатами – ось так досі святкують на Київщині. Яскраве дійство прикрасила патріотична зірка з гільзами, зібраними на сході. А в Тернополі покупці ТЦ стали учасниками масової коляди.

Коляда-флешмоб та хороводи: українці продовжують святкування Різдва та Нового року

У Львові барвиста процесія звіздарів пройшла центральними вулицями. У ході з десятками зірок і сотнями людей уперше взяли участь представники добровольчих батальйонів. Майстер Богдан Новак виготовив спеціальну патріотичну зірку, прикрашену зібраними в зоні АТО гільзами. "Ті гільзи, з яких стріляли на війні, тепер від них, як квітки проростають. То як мистецтво у боротьбі за мир в Україні", - пояснив звіздар Роман Турчак.

У Тернополі встановили святковий рекорд, коли в одному з торговельних комплексів покупці мимоволі стали учасниками масової коляди. Люди були ошелешені, коли з різних місць торговельного залу раптом залунали співи, але вже за мить за колядниками підтягнулись і відвідувачі – у такий спосіб майже дві сотні тернополян заспівали дві коляди. Святковий флешмоб присвятили всім заробітчанам, особливо тим, хто святкує Різдво на чужині.

Кореспондент ТСН Вікторія Дмитренко

Залиште свій коментар

Вибір редакції