Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парасюк пропонує замінити травневі вихідні Різдвом і Водохрещею

Релігійні свята є народними, а "солідарність трудящих" накинули комуністи, каже нардеп.

В українців з'явилися шанси отримати додатковий зимовий вихідний: проект закону про державне свято 25 грудня вже перебуває на розгляді профільного комітету у парламенті. Голосуватимуть за нього наступного року, бо в 2016 році Верховна Рада вже не засідатиме, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Один із авторів законопроекту – нардеп Володимир Парасюк. Він каже, що мріє зрівняти у правах всіх християн України та зробити державний відпочинок не лише на Різдво 25 грудня, а й на свято Богоявлення, коли масово святять воду. А щоб економіка не дуже постраждала від такої кількості вихідних, депутат пропонує травневі світські свята скасувати.

ВідеоУкраїнці можуть отримати додатковий вихідний

Українські римо-католики розповідають, що святкувати Різдво масово можуть лише тоді, коли воно припадає на суботу чи неділю – вихідні дні. В інших випадках, яких більшість, храми лишаються напівпорожніми, а люди вимушені йти на роботу. Повноцінні святкові трапези та поїздки до родичів на сімейні свята також неможливі. Молодь зізнається, що заради свята вимушена прогулювати навчання.

Православний священник Віталій Ейсмонт каже, що наприкінці грудня постить, тому сідати за стіл разом із католиками не може. Але від свята б не відмовився. "Будь-яке свято – це є чудо виходу з буденщини! І чим більше таких свят – тим краще!" - упевнений він.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Залиште свій коментар

Вибір редакції