Парі бельгійських геїв не віддають сина, якого їм народила українка за 4,5 тис дол

Півторарічний хлопчик Самуель живе у львівському будинку дитини, оскільки ні бельгійські, ні українські чиновники не хочуть допомогти подружжю гомосексуалістів вивезти дитину з України.

Через бельгійських та українських чиновників півторарічний хлопчик Самуель від самого народження не може потрапити до батьків. Його вже і викрадали, він жив у чужої жінки, а зараз живе у львівському будинку дитини.

Народився Самуель у Харкові від сурогатної матері. Але і досі не може потрапити до батьків-гомосексуалістів, котрі заплатили за його народження 4,5 тисячі доларів. Бельгійська пара чекає на малюка увесь цей час, але не може зробити паспорт громадянина Бельгії хлопчикові. А жодний чиновник в Україні не наважується взяти на себе відповідальність і оформити дозвіл на усиновлення.

Малюка уже намагалися викрасти. Маленького Самуеля забрали у прикордонному загоні в Мостиськах від двох іноземок – бельгійки та польки, які намагалися вивезти його через кордон. Хлопчика видавали за доньку молодої польки, на яку вона мала документи. Але прикордонників збентежило, що іноземки в'їхали в Україну без дитини, а виїжджають з малям.

Іван Гуцал, суддя Яворівського районного суду каже:"Була мова про те, що вивозили дитину, щоб її використати "на органи" і т.д. Але, заслухавши цю справу, бачачи перед собою цих жінок в кількох судових засіданнях, я зрозумів, що то далеко не так. Дитину хотіли вивезти до батька".

Через три місяці цей суддя присудив викрадачкам по три роки умовно. Вони повернулися додому. А от маленький Самюель - уже майже чотири місяці у львівському будинку дитини.

Алла Лігостаєва, головний лікар Будинку дитини №1 м.Львова каже: "Дитина настраждалася на свій дуже маленький вік. Дуже настраждалася. Нема в нас людини в будинку дитини, яка б йому не відділила чогось смачненького".

Зараз дитині рік і 8 місяців. Хлопчик живе у будинку дитини, попри те, що має і маму, і тата. Історія Самуеля настільки нетипова, що жоден український чиновник не наважується вирішити його долю самотужки.

Лоран Гіляйн – бельгієць. Йому 27. Він гомосексуаліст і – біологічний батько дитини. Кілька років тому уклав офіційний одностатевий шлюб. Чоловіки живуть у французькому містечку. Один керує фітнес-клубом, інший – лікар-кардіолог.

Дитинку вже чекають давно в Бельгії і влаштували кімнату, купили ліжечко. Одне ліжечко менше, на жаль, вже дитина переросла. Наступне ліжечко – більше.

Бельгійське подружжя заплатило за народження Самуеля в Україні 4,5 тисячі доларів. Знайшли фірму, яка легально надає такі послуги. Сурогатну матір штучно запліднили генетичним матеріалом Лорана. Вона за гроші виносила дитину, народила хлопчика і одразу ж відмовилася від нього.

Лоран із сином бачився в Україні, одразу після пологів. Більше вони не бачилися. Для того, щоб Самуель легально виїхав з України, достатньо було зробити йому бельгійський паспорт. Проте з'ясувалося, у Бельгії правовий вакуум у питаннях сурогатного материнства – воно і не заборонене, і не дозволене.

Поки іноземці залагоджували юридичні питання, дитину віддали на виховання жінці на околиці Харкова. У Наталії Вовк двоє рідних онуків. Її просили взяти дитину на 1-2 місяці. Виявилося – на 1,5 року. Пані Наталія звикла до малюка і хотіла б, щоб його повернули їй.

Юрист, що захищає інтереси бельгійців в Україні каже, щомісяця вони перераховували фірмі, яка забезпечила їм народження дитини, понад тисячу євро на догляд за малям. Проте справу з паспортом для Самуеля так і не вирішили. Коли фірма з Харкова погрожувала іноземцям віддати дитину у дитячий будинок, ті вирішили перевезти хлопчика через кордон нелегально. Щоб прокоментувати ситуацію, юристи фірми запропонували підписати з ними договір, за яким вони могли б контролювати кожне слово в ефірі. Біологічний батько хлопчика у Франції. Погодився дати інтерв'ю лише після того, як маленький Самуель таки потрапить до нього. Біологічна сурогатна мати хлопчика, імовірно, знову вагітна - для нових клієнтів.

Читайте також:

Дві іноземки намагалися незаконно вивезти з України 2-річну дитину

У 2009 році українці усиновили рекордну кількість дітей

Елтон Джон не усиновить українського хлопчика через його маму

ВідеоСурогатне дитя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: