Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Парк корупції" в Києві прикрасився антикорупційною алеєю з кущів буксуса

Рослин дібрали стільки ж, скільки антикорупційних справ було передано до суду в останні роки.

У столичному ботсаду висадили 140 кущів буксуса. Кількість обрали за кількістю справ, які Антикорупційна прокуратура та НАБУ передали до суду, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

 Так вирішили відзначити останній день роботи "Парку корупції" – першого інтерактивного проекту про хабарництво. За майже місяць роботи експозиції її відвідало понад 30 тисяч людей. У десяти павільйонах організатори намагалися розповісти про корупцію як явище та способи боротьби з нею від давніх часів до сьогодні. Окрему увагу приділили роботі вітчизняних антикорупційних органів і на прикладах пояснювали їхню специфіку.

"Цей проект був орієнтований на молодь, і його мета була створити діалог із молоддю, тому що молодь не готова сприймати складну мову розслідувань, великих докладів антикорупційних", - пояснила керівник проекту Ярослава Гресь. "Є вже приклади, котрі є успішними в Україні, їх потрібно посилювати. Цей процес незакінчений, але він уже почався, і важливо його підтримувати, залучатися, щоби суспільство розуміло важливість свого залучення до цього процесу", - вважає голова антикорупційної ініціативи ЄС в Україні Ека Ткешелашвілі.

ВідеоУ Києві з'явилася антикорупційна алея

У столичному ботсаду висадили 140-к кущів буксуса: за кількістю справ, які Антикорупційна прокуратура та НАБУ передали до суду. Так вирішили відзначити останній день роботи "Парку корупції" - першого інтерактивного проекту про хабарництво. За майже місяць роботи експозиції її відвідало понад 30 тисяч людей. 

У Києві з'явилася антикорупційна алея

Залиште свій коментар

Вибір редакції