Парламент Криму за 5 хвилин позбувся усіх конкурентів спікера

На засіданні парламенту, яке тривало лише кілька хвилин, були звільнені всі противники спікера ВР Криму в Раді міністрів і парламенті.

Анатолій Гриценко
УНІАН
Анатолій Гриценко
Депутати Верховної ради Криму звільнили ряд опонентів кримського спікера Анатолія Гриценка з посад в Раді міністрів і парламенті автономії.

Кадрові рішення ухвалювалися на позачерговому засіданні кримського парламенту "пакетом", без обговорення.
Засідання тривало лише кілька хвилин.

Так, депутата ВР АРК від партії "Союз" Володимира Кличникова звільнено з посади голови Постійної комісії ВР Криму з місцевого самоврядування і адміністративно-територіальних питань. Цю посаду обійняв депутат з фракції Блоку "За Януковича!" Павло Ієно.

Член фракції "Курултай-Рух" Абмажіт Сулейманов змінив депутата від "Союзу" Ігоря Дишлевого на посаді голови Постійної комісії парламенту з аграрних і земельних питань.

Депутата від "Союзу" Світлану Савченко звільнено з посади голови Постійної комісії ВР Криму з соціальних питань, охорони здоров`я і справ ветеранів. Ця посада поки залишається вакантною.

Депутат з фракції Блоку "За Януковича!" Петро Запорожець позбувся посади голови Контрольної комісії ВР Криму з питань приватизації. Замість нього цю посаду обійняв Сергій Казаченко – член фракції "Крим", сформованої "Блоком Куніцина".

Депутата Євгена Михайлова (фракція Блоку "За Януковича!") звільнено з посади першого віце-прем`єра Криму.  Такої самої посади позбувся Едуард Гривковський (член партії "Союз").

Замість них посади перших віце-прем`єрів посіли депутати з фракції Блоку "За Януковича!" Тетяна Умріхина і Микола Колісниченко. Раніше вони працювали на посадах заступників голови Радміну АРК.

Як заявив депутат-опозиціонер Олександр Свистунов (глава партії "Російський блок"), процедура мала багато порушень.

"Порушено все. Питання мали зачитуватися, процедура голосування мала бути представлена від початку і до кінця. У Криму організовується приватне підприємство, яке очолює пан Гриценко, який призначає, кого хоче і як хоче", - зазначив він.

У свою чергу Гриценко підкреслив, що всі рішення ухвалені у відповідності з регламентом, а спроби оскаржити рішення приречені на поразку.

У відповідь на рішення кримського парламенту лідер Російської громади Криму, перший віце-спікер парламенту автономії Сергій Цеков, голова комісії ВР Криму з науки і освіти Анатолій Жилін (представник Російської громади) і керівник Комісії з культури, справ молоді і спорту Олег Родивілов (лідер кримської організації партії "Російський блок") заявили про залишення своїх посад.

Нагадаємо, що члени громадських оранізацій намагалися 29 вересня не пустити спікера ВР Криму Гриценка до будівлі парламенту, в результаті чого сталася бійка.

Також у цей день велика чистка була проведена у лавах Кримської організації Партії регіонів. На розширеному засіданні політради Кримської організації ПР за участю лідера Віктора Януковича з партії виключили кількох депутатів, опозиційних спікеру ВР Анатолію Гриценку.

Читайте також:

Кримські депутати побилися під будівлею парламенту

Кримські "регіонали" вигнали зі своїх лав усіх незгодних з Януковичем

"Російський" Крим не буде підтримувати Януковича

Януковича звинуватили у вбивстві Партії регіонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: