Парламент ЄС вітає спрощення візового режиму

Комітет Європарламенту підтримав угоди про спрощення візового режиму та реадмісію з Україною.

Євросоюз
Європарламент спробує полегшити отримання віз для українців у відповідь на скасування українських віз для європейців.
Комітет з питань громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ Європарламенту на своєму сьогоднішньому засіданні підтримав угоди про спрощення візового режиму та реадмісію з Україною.

Як передає УНІАН, комітет підтримав дві доповіді Барбари Кудрицької (група народних партій, Польща).

У пояснювальній записці до проектів доповідей зауважено, що ратифікація цих угод, а також подальше ухвалення візового кодексу ЄС та запровадження Візової інформаційної системи розширить зону свободи та безпеки і на безпосереднього і дуже важливого для ЄС сусіда. 

У записці також зазначається, що Комітет вітає рішення України про скасування віз для громадян ЄС і вважає, що Європейський Союз зараз шукає адекватну відповідь на це рішення української влади.

Крім того, Комітет рекомендує моніторинговому комітетові, який буде створено для відстеження імплементації нових угод у ЄС, та Європейській комісії визначити асиметричні бар’єри, які можуть створити перешкоди для громадян в консульствах та безпосередньо при перетині кордону. 

Комітет також вважає за необхідне провести дослідження щодо того, чи має залучення окремими консульськими установами країн-членів ЄС компаній-посередників для оформлення віз вплив на доступність до отримання віз, а також чи не призводить це до небажаного підвищення цін.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: