Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парламент звільнив "Укроборонпром" від боргів перед російськими компаніями

Уже відкриті провадження примусового виконання зупиняються, а нові не допускають до відкриття.

Верховна Рада ухвалила закон, за яким в Україні не можуть бути визнані та виконані рішення іноземних судів у справах щодо стягнення заборгованості з підприємств оборонного компексу, внесених до переліку об'єктів держвласності, на користь країни-агресора.

За це рішення проголосували 244 народних депутата з мінімально необхідних 226.

За законом не допускається примусове виконання рішень щодо стягнення заборгованості – вже відкриті провадження примусового виконання зупиняються, а нові не допускають до відкриття.

Очікується, що ухвалення вказаного закону забезпечить стабільне функціонування оборонно-промислового комплексу, сприятиме його реформуванню, запровадить механізми захисту господарської діяльності підприємств, що мають стратегічне значення для безпеки та економіки держави від негативних наслідків впливу юридичних осіб, зареєстрованих на території держави-агресора або юридичних осіб з іноземними інвестиціями цієї держави.

Нагадаємо, концерн "Укроборонпром" на 40% скоротив кількість персоналу, змінивши кадрову структуру компанії. Тепер концерн працюватиме за кластерною системою. Незважаючи на скорочення чисельності персоналу, необхідна функціональність концерну лишається.

Вибір редакції