Партія Кириленка заявила про підтримку Ющенка

Члени партії "За Україну!" обрали головою Кириленка та заявили про підтримку Ющенка на виборах.

Партія "За Україну!" вирішила підтримати Віктора Ющенка на виборах президента. Відповідне рішення ухвалене на з'їзді партії в суботу.

"Ми підтримуємо на виборах кандидатуру Віктора Ющенка, в боротьбі проти якого об'єдналися всі, хто ненавидить українську державність і демократію", - сказано в заяві з'їзду "За Україну!"

У заяві також наголошується, що патріотичні сили потребують нових сучасних і конкурентоздатних об'єднань, і українці повинні дістати можливість разом створювати таке патріотичне об'єднання, яке не тільки декларує цінності, але і послідовно їх реалізує.

"Саме ця обставина закликає до життя партію "За Україну!", здатну стати центром створення відповідальної української політики", - мовиться в заяві.

В ході з'їзду партія "За Україну!" також вибрала своїм головою депутата Верховної Ради від фракції Блоку "Наша Україна-народная Самооборона" Вячеслава Киріленко замість Андрія Вітренко.
 

На минулому тижні повідомлялося, що чотири народні депутати - Вячеслав Кириленко, Ксенія Ляпіна, Володимир Мойсик і Олег Гуменюк - заявили про вихід з "Нашої України" і вступ до партії "За Україну!".

Читайте також:

"Нашу Україну" покинули четверо депутатів

Ющенко: БЮТ та ПР об'єднаються після виборів у "кремлівську більшість"

Ющенко: Президентом буду я, всі інші - шлях в нікуди

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: