Партія Литвина закликала Ющенка відмовитися від влади

Народна партія вважає, що Ющенка до влади привели дії іноземців, які підірвали довіру до президента Кучми та його команди.

Народна партія Володимира Литвина закликала президента Віктора Ющенка зняти свою кандидатуру на виборах президента.

Відповідну заяву оприлюднив народний депутат від Блоку Литвина Олег Зарубінський. "Народна партія звертається до Віктора Ющенка з вимогою відмовитися від власних амбіцій і зняти свою кандидатуру з виборів президента України. Ми вважаємо це єдиним відповідальним кроком з боку Віктора Ющенка", - заявив він.

На переконання Зарубінського та його однопартійців, прихід Ющенка до влади в 2004 році став наслідком низки подій, організованих за підтримки іноземних держав, метою яких була дискредитація чинної на той час влади.

Серед цих подій Народна партія назвала автокатастрофу, внаслідок якої загинув лідер Народного Руху України В'ячеслав Чорновіл, убивство журналіста Георгія Гонгадзе, обвинувачення України в поставках в Ірак систем раннього оповіщення "Кольчуга", отруєння Ющенка.

"Організатори цих подій ставили за мету розхитати систему державної влади в Україні й, зокрема, послабити позиції президента України, що на той час перебував при владі. Низка подій мала розчистити політичний простір для Віктора Ющенка й зобразити його опонентів як політиків, які втратили людяність і будь-які ознаки моральності", - сказано в заяві.

Народна партія також зазначила, що Ющенко не виконав жодної з обіцянок, які давав людям на Майдані Незалежності, під час його президентства продовжилася практика дискредитації органів влади, що призвело до розвалу вертикалі влади й зростання корупції. Також погіршилося міжнародне становище України.

У зв'язку з цим Народна партія вважає, що Ющенко не має морального права претендувати на переобрання президентом.

Нагадаємо, від самої Народної партії на посаду президента претендує чинний спікер Верховної ради Володимир Литвин.

Нещодавно екс-майор Микола Мельниченко назвав Литвина замовником убивства журналіста Гонгадзе. Втім, прихильники спікера цю інформацію категорично заперечили.

Читайте також:

Майор Мельниченко: вбивство Ґонґадзе замовив Литвин

Ющенка звинуватили в порушенні антикорупційних зобов'язань України

Луценко демонстративно пішов з наради від Ющенка, бо його назвали бездарним

ВідеоПартія Литвина закликала Ющенка піти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: