Партія Луценка вимагає від Ющенка розібратися з "кишеньковим МЗС"

"Народна самооборона" запевняє, що поява чергових документів, "злитих" у пресу МЗС, в чергове доводить про упереджене ставлення до Юрія Луценка.

Громадянський рух "Народна самооборона" звертається до президента Віктора Ющенка з вимогою негайно подати до Верховної ради кандидатуру для призначення на посаду міністра закордонних справ України.

Про це йдеться у заяві “Народної самооборони”.

Крім того, підкреслили автори заяви, у контексті розгляду кандидатури нового міністра закордонних справ "Народна самооборона" поставить питання про відповідність займаним посадам деяких послів України в інших державах, зокрема в Німеччині, КНР і Кореї.

Як зазначають у “Народній самообороні”, “поява чергових документів, "злитих" у пресу Міністерством закордонних справ України, в чергове доводить про упереджене ставлення до міністра внутрішніх справ Юрія Луценка”.

За словами авторів заяви, “не маючи жодних офіційних доказів того, що міністр внутрішніх справ Юрій Луценко якимось чином порушив закон, перебуваючи в аеропорту м. Франкфурт-на-майні, Секретаріат та Партія регіонів разом з кишеньковим МЗС взялися за формування теки компромату на українського політика”.

“Мабуть, вони розраховують, що добірка бездоказових записок допоможе їм створити у парламенті та країні в цілому імідж Луценка як злісного правопорушника”, - йдеться в заяві.

“Це ж можна сказати і про переписку послів України у Кореї та Китаї з Міністерством закордонних справ”, - заявили в “Народній самообороні”.

На думку членів цього Громадянського руху, “у викладених фактах простежується одне - бажання будь-якою ціною, шляхом підтасовки фактів добитися відмови Юрія Луценка від приватного візиту до КНР”.

“Все це робилося у розрахунку на те, аби по поверненню в Україну у Луценка був імідж людини, яку не бажають бачити як офіційну особу в інших державах”, йдеться в заяві.

“Вельми сумнівним, - зазначають у “Народній самобороні”, - у даному контексті виглядає те, щоб китайська сторона висловлювала будь-які рекомендації стосовно приватного візиту до цієї країни будь-якої особи, у даному випадку Луценка”.

За словами авторів заяви, “факти свідчать про те, що МЗС України перетворилося на структуру для зведення політичних рахунків з людьми, які не хочуть миритися із всевладдям і вседозволеністю Секретаріату”.

“Інформація від посольств КНР та Кореї лише підтверджує, що проти Юрія Луценка силами МЗС України ведеться цілеспрямована кампанія з дискредитації його як міністра і політика”, - наголошується в заяві.

Відтак “Народна самооборона” наполягає на призначенні глави МЗС, “оскільки наразі там склалася ситуація для безконтрольної діяльності відомства”.

Нагадаємо, після інциденту у Франкфурті-на-Майні Луценко заявив, що повертався з Кореї до України через Китай, а звідти попрямував до Москви.

Українські ЗМІ оприлюднили лист, надісланий послу України в Кореї Олександру Бєлашову від українського посла у Китаї Сергія Камишева в якому йдеться про рекомендацію від керівництва КНР "попередити міністра, що він під час перебування у Китаї має дотримуватися китайських законів та поводитися належним чином".

Читайте також:

Німеччина передала Україні три документи про Луценка

Син Луценка подав до суду на таблоїд Bild

Луценка відсторонили від посади голови МВС

Луценко розповів, як німці "хрюкали" йому в обличчя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: