Партія Онопенка не збирається залишати опозицію

В партії стверджують, що чутки про вихід з опозиції – це "провокація тих членів, які нікого, крім самих себе, не представляють".

Українська соціал-демократична партія, підконтрольна главі Верховного суду Василю Онопенку, спростувала інформацію про вихід з опозиції.

Народні депутати від УСДП були, є і будуть в об’єднаній демократичній опозиції, разом з партнерами БЮТ, як невід’ємна складова частина цього блоку.

Про це заявив член УСДП, народний депутат від БЮТ Ігор Воротнюк.

Воротнюк наголосив, що він не збирається покидати лави єдиної опозиції. На його думку, так само вчинять й інші народні депутати з фракції БЮТ, які обрані за квотою УСДП.

Чутки про вихід УСДП із об’єднаної опозиції – це, на думку депутата провокація тих членів, які нікого, крім самих себе, не представляють.

"Створювати ще одну окрему опозицію, цього разу в межах УСДП – це значить лити воду на млин Януковича, який мріє про десяток розчепірених опозиційних пальців, в ситуації, коли потрібен єдиний кулак", - наголосив представник УСДП в пааменті.

Як повідомлялося, раніше українські ЗМІ поширили інформацію про те, що Українська соціал-демократична партія, підконтрольна главі Верховного суду Василю Онопенку, має намір залишити опозицію, що означало б виід з БЮТ.

Читайте також:

Розкол в опозиції: Онопенко йде від Тимошенко

БЮТ і НУ-НС домовились об’єднатися в опозицію в Раді

40 нунсівців погодилися бути в опозиції з БЮТ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: