Партія регіонів: Азаров буде прем'єром до 2015 року

За словами регіонала Михайла Чечетова, тільки Азаров може забезпечити стабільність у здійсненні реформ.

 У Партії регіонів вважають, що прем'єр-міністр Микола Азаров має залишатися на своїй посаді до кінця президентського строку Віктора Януковича. Про це заявив народний депутат, перший заступник голови фракції Партії регіонів у парламенті Михайло Чечетов.

"Азаров має працювати всю першу каденцію президента - до кінця 2015 року - тільки він може забезпечити стабільність у здійсненні реформ", - зазначив Чечетов.

За словами нардепа, "про будь-якого іншого прем'єра, будь він хоч Ісус Христос, відразу почнуть нашіптувати президенту, що він мітить йому в конкуренти на президентські вибори-2015. І тоді ніякої роботи не буде".

Чечетов розповів і про інші плани влади, зокрема, про перспективи бюджету-2011. За його словами, проект бюджету буде переданий до парламенту до кінця тижня.

"14-17 грудня почнемо розглядати, а 23-24 грудня поставимо крапку", - заявив регіонал.

Він також запевнив, що буде індексація соціальних виплат відповідно до інфляції, також до бюджету закладуть кошти на збільшення допомоги по народженню дитини в два рази - до 25-100 тисяч гривень.

Ще до прийняття бюджету почнеться адмінреформа, зауважив Чечетов.

"Витрати на держапарат повинні виходити з кількості міністерств і чиновників після адмінреформи", - заявив нардеп. За його словами, саме тому реформа почнеться десь з 21 грудня, з початком другого читання бюджету.

Читайте також:

"Батьківщина" вимагає відставки Азарова, Тігіпка, Бродського і Могильова

До Нового року 8 міністерств можуть ліквідувати

Азаров попередив Тігіпка, що той нарвався

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: