Партія регіонів: БЮТ захопив типографію, яка друкує новий закон про вибори

"Регіонали" заявили про захоплення друкарні "Голос України", де готується до випуску номер з оновленим законом про вибори президента.

Партія регіонів заявила про захоплення народними депутатами від фракції БЮТ типографії, де друкується випуск парламентської газети "Голос України" з оновленим законом про вибори президента.

"Нам надійшла інформація про захоплення друкарні цієї газети представниками БЮТ", - повідомив депутат від ПР Владислав Лук'янов.

Він не зміг назвати прізвища відповідних представників провладної фракції, але зазначив, в друкарню терміново виїхали депутати-"регіонали".

Зазначимо, що зараз у цій типографії готується до друку номер зі зміненим законом про вибори президента, який 4 лютого підписав президент Віктор Ющенко.

Відомо, що закон вважається таким, що набув чинності, після оприлюднення його в офіційному друкарському виданні.

Нагадаємо, що 25 січня стався інцидент на комбінаті "Україна", який друкує бюлетені. Тоді в нападі "регіонали" звинуватили БЮТ та керівника МВС Юрія Луценка.
За словами "регіонала" Миколи Азарова, представники воєнізованої організації "Щит" під прикриттям міліціонерів "здійснили штурм комбінату".

Водночас тодішній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що на комбінат напали депутати від Партії регіонів, а міліція намагалася навести там порядок законними методами. А представникам порядку заважали охоронці депутатів, які "включили брансбойт з кип'ятком та кидали димові шашки".

Читайте також:

Ющенко підписав скандальні зміни до закону про вибори

Комбінат з друку виборчих бюлетенів запрацював у режимі АЕС

Депутати-регіонали окупували Київський апеляційний адмінсуд

Невідомі захопили комбінат, де друкують виборчі бюлетені

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: