Партія регіонів: День перемоги в Україні пройде під червоними прапорами

Немає нічого страшного, якщо на якійсь території місцеві ради приймуть рішення і на свої заходи виходитимуть з іншими прапорами, кажуть у ПР.

Фракція Партії регіонів проголосує за використання прапора СРСР під час святкування 9 травня в Україні. Їхні колеги з БЮТ вважають, що урочисті заходи повинні проходити під національним прапором.

"Я про це голосно не говорив - з приводу червоних прапорів. Розмова йде про наступне - у нас є прапор Перемоги, і досить велика кількість людей під цим прапором йшла у бій, ризикуючи своїм життям... Наша фракція з розумінням відноситься до почуттів цих людей і ми підтримуватимемо цей законопроект і голосуватимемо за нього", - сказав лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Депутат зазначив, що на сьогодні настрої в суспільстві, в українській державі неоднорідні. "Немає нічого страшного, якщо на якійсь території місцеві ради приймуть рішення і на свої заходи виходитимуть з іншими прапорами. Але в цілому, за проектом постанови, яка сьогодні розглядатиметься в сесійній залі, по прапору Перемоги фракція Партії регіонів підтримуватиме це рішення буде", - підкреслив він.

У свою чергу депутати фракції "БЮТ-Батьківщина" проти вивішування прапора Перемоги 9 травня. "Наша позиція залишається незмінною: ми б не хотіли, щоб питання перемоги народів, зокрема й народів, які тоді входили в Радянський Союз, підмінялося питанням Комуністичної партії або перемоги пана Сталіна. Це була перемога усіх мільйонів громадян і усіх народів, які боролися з фашистським режимом", - сказав заступник лідера фракції "БЮТ-Батьківщина" Сергій Соболєв.

"Для нас принциповим і ключовим питанням є питання солдата. Повага пам'яті солдатів і вдів загиблих, а не ідеологізмів Комуністичної партії, чи пана Сталіна", - сказав він.

За його словами, очевидно, що усі урочисті заходи в нашій країні "повинні проводитися під національним державним прапором".

Нагадаємо, Тернопільська та Івано-Франківська міські ради заборонили червоні прапори та іншу символіку СРСР на державних і комунальних закладах. Крім того, Львівська обласна рада ухвалила заяву "Радянські міфи потрібно знищувати" щодо недопущення вивішування червоних радянських прапорів на всіх адміністративних будівлях 9 травня, у День перемоги.

Читайте також:

В Івано-Франківську радянські прапори оголосили поза законом

Ветерани з Криму і Донбасу поїдуть на парад 9 травня до Львова

Одеські депутати витратили на прапори майже вдвічі більше, ніж на допомогу ветеранам

Львів замість Дня Перемоги святкуватиме День Героїв – Бандери, Шухевича та інших

ВідеоПартія регіонів: День перемоги в Україні пройде під червоними прапорами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: