Партія регіонів добиватиметься дострокових виборів у ВР - Томенко

Микола Томенко вважає, що Партія регіонів зробить усе, аби відбулися дострокові вибори в Раду.

Заступник голови Верховної ради Микола Томенко вважає, що проведення позачергових виборів до парламенту досі залишається одним із пріоритетів діяльності фракції Партії регіонів.

"Дострокові вибори до цього часу залишаються одним з пріоритетів фракції Партії регіонів", - сказав він.

За словами Томенка, на сьогодні ні для кого не є таємницею, що "радикальна частина фракції Партії регіонів, так звана група прихильників RosUkrEnergo, відстоює позицію щодо проведення дострокових виборів до ВР перед проведенням чергових виборів президента України".

Заступник голови ВР нагадав, що саме фракція Партії регіонів ініціює розгляд питання на початку першого пленарного тижня наступної сесії парламенту щодо висловлення недовіри уряду.

При цьому, за словами Томенка, якщо фракції Партії регіонів не вдасться відправити уряд у відставку, то буде спроба організувати складення народними депутатами від цієї політичної сили щонайменше 150 мандатів.

Заступник голови ВР зауважив, що таким чином буде робитися все, аби визнати неповноважність Верховної ради та провести дострокові вибори.

"Уже на сьогодні усім зрозуміло, що Партія регіонів за будь-яких умов не готова провести в опозиції весь час до президентських виборів”, - додав заступник Томенко.

Читайте також:
БЮТ об'єднається з комуністами, щоб врятувати Тимошенко
"Регіонали" обіцяють щомісячно відправляти уряд у відставку
Литвин: криза в Україні затягнеться надовго

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: