Партія регіонів домовилася про стратегічну співпрацю з Компартією Китаю

Президент Віктор Янукович під час візиту до Китаю повідомив, що Партія регіонів розвиватиме співпрацю на "міцній політичній базі" з китайськими комуністами.

Партія регіонів і Комуністична партія Китаю домовилися про стратегічну співпрацю.

"Наше співробітництво буде засновано на міцній політичній базі. Ми домовилися, що підпишемо угоду між Партією регіонів і Комуністичною партією Китаю, у якій передбачимо засади реалізації наших стратегічних рішень", - заявив президент України Віктор Янукович під час зустрічі з віце-прем'єр-міністром Державної ради КНР Чжан Децзянем у Пекіні.

Нагадаємо, з 1 по 5 вересня Віктор Янукович перебуває у Китаї з державним візитом. У рамках його візиту було підписано 13 двосторонніх українсько-китайських документів про співробітництво в різних сферах.

Зокрема, Янукович та Ху Цзіньтао підписали спільну заяву між Китайською Народною Республікою та Україною стосовно всебічного підвищення рівня китайсько-українських відносин дружби і співробітництва.

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок попередив, що розвиток відносин з Китаєм, яким займається Віктор Янукович, може призвести до того, Україна постраждає від "засилля дешевої робочої сили з Китаю".

Читайте також:

Янукович подарував Китаю копію "Пересопницького Євангелія"

Тягнибок: на Україну чекає засилля дешевої робочої сили з Китаю

Китай пообіцяв не застосовувати ядерну зброю проти України

Янукович домовився залучити 4 млрд доларів інвестицій з Китаю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: