Партія регіонів готова на кілька днів відмовитися від своєї ідеї

Водночас Партія регіонів наполягатиме на ухваленні законопроекту щодо підвищення пенсій і соціальних виплат дітям-сиротам і багатодітним сім`ям.

Партія регіонів готова на кілька днів відкласти розгляд у Верховній раді питання про підвищення мінімальної заробітної плати.

Про це заявив лідер Партії регіонів Віктор Янукович в інтерв`ю журналістам під час робочої поїздки до Донецької області.

За його словами, у вівторок, 8 вересня, на пленарному засіданні парламенту фракція Партії регіонів наполягатиме на ухваленні законопроекту щодо підвищення пенсій і соціальних виплат дітям-сиротам і багатодітним сім`ям. За його словами, ухвалення цього проекту закону дасть змогу вже з 1 вересня розв’язати соціальні проблеми цих категорій населення.

Водночас Янукович повідомив, що розгляд законопроекту щодо підвищення мінімальної заробітної плати буде відкладено. Він відзначив, що "регіонали" дадуть "ще кілька днів уряду" попрацювати над цим питанням.

Окрім того, Янукович заявив, що фракція Партії регіонів вимагатиме від Кабміну звіт про виконання державного бюджету за поточний рік.

За його словами, також фракція вимагатиме від уряду внести зміни до держбюджету на 2009 рік щодо соціальних виплат.

Нагадаємо, 1 вересня Верховна рада відмовилася ухвалити в другому читанні і в цілому законопроект про внесення змін до Державного бюджету на 2009 рік (про підвищення розміру прожиткового мінімуму і розміру мінімальної заробітної плати), на ухваленні якого наполягала фракція ПР. За законопроект проголосували 200 народних депутатів з 385, зареєстрованих в сесійному залі.

Вчора, 4 вересня, на позачерговому засіданні ВР фракція Партії регіонів заблокувала роботу і вимагала розглянути новий законопроект про підвищення соціальних стандартів.

Лідери фракцій домовилися, що у понеділок, 7 вересня, відбудеться засідання робочої групи щодо узгодження положень законопроекту про підвищення соціальних стандартів.

Читайте також:

Рада відмовилась підвищувати зарплати й прожитковий мінімум

Рада зі скандалом відкрила позачергове засідання

Регіонали заблокували позачергове засідання Ради

БЮТ пообіцяв не битися з регіоналами у Раді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: