Партія регіонів готова створити "тимчасову" коаліцію з НУ-НС

Регіонали очікують, що у разі розпаду нинішньої коаліції уряд Тимошенко перейде в статус виконуючого обов'язки".

Партія регіонів може створити тимчасову нову коаліцію спільно з фракцією "Наша Україна - Народна Самооборона". Про це в кулуарах ВР заявив перший заступник голови фракції ПР Олександр Єфремов.

"За інформацією, яка доходить до нас, у фракції НУ-НС дійсно йдуть переговори про зміну керівництва... якщо допустити, що за цим рішенням слідує вихід НУ-НС з коаліції, тоді ми будемо вимушені думати, що буде далі... думаю, що коаліція неможлива через ідеологічні розбіжності, але можлива чисто коаліція більшості... і я допускаю, що може бути створена коаліція на тимчасовій основі з НУ-НС", - сказав він.

Він підкреслив, що у разі розпаду коаліції уряд Юлії Тимошенко і прем'єр особисто "перейде в статус виконуючого обов'язки".

Нагадаємо, голова Секретаріату президента Віра Ульянченко повідомила, що низка депутатів фракції НУ-НС має намір зняти з посади лідера фракції Миколу Мартиненка й повернути на цю посаду В'ячеслава Кириленка.

Крім того, депутати збираються відправити у відставку заступника голови фракції НУ-НС, лідера Народного руху Бориса Тарасюка.

На думку заступника голови фракції НУ-НС Тараса Стецьківа, "ті, хто задумав цей сценарій, напевно хочуть вивести фракцію НУ-НС із коаліції".

Читайте також:

Секретаріат Ющенка підтвердив, що готує зміну керівництва НУ-НС

Банкова намагається влаштувати революцію в НУ-НС

Заступник Януковича: всю країну поставили рачки

ЦВК зареєструвала перших кандидатів у президенти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: