Партія регіонів готує масові акції у Києві після виборів

Акції заплановані на кілька днів після 17 січня на кількох площах столиці. На Майдан Незалежності ПР не пустила столична влада.

Партія регіонів подала заявки на проведення масових акцій у Києві після виборів президента 17 січня.

Цю інформацію підтвердив співрозмовник в київській організації партії, яка й подавала заявку.

За його словами, акції заплановані на кілька днів після 17 січня на кількох площах столиці, "але Майданного настрою у нас немає".

Співрозмовник також повідомив, що у проведенні мітингу на Майдані київська влада Партії регіонів відмовила.

Раніше цю інформацію поширив політичний аналітик PR-групи "Polittech", лояльної до БЮТ.

За його словами, проводити свої акції ПР планує на: вул. Михайла Грушевського: буд. №12/2 (біля будинку Кабінету міністрів України); вул. Михайла Грушевського, 5 (біля будівлі Верховної ради України); вул. Банкова, 11 (біля будівлі Секретаріату президента України); пл. Лесі Українки, 1 (біля будинку Центральної виборчої комісії); вул. Московська, 8 (біля будівель Вищого апеляційного адміністративного суду та Київського апеляційного адміністративного суду); Європейська площа; Софіївська площа; Михайлівська площа; Майдан Незалежності.

Як повідомив заступник міністра внутрішніх справ Олександр Савченко, "дійсно, є заявка до КМДА від Київської міської організації Партії регіонів про проведення з 17 січня по 20 лютого "заходів по роз'ясненню необхідності дотримання конституційних прав громадян під час проведення виборів президента".

Він додав, що в цій заявці організатори акції вказали місця її проведення - біля ВР, уряду, Секретаріату президента, Генпрокуратури тощо.

Водночас Савченко зазначив, що в цій заявці організатор не вказують кількість учасників.

"Будуть інші заявки, від інших політичних сил на проведення в цей же час своїх акції в тих самих місцях - тоді будемо вирішувати з КМДА, як їх "розвести", щоб не допустити порушень громадського порядку", - сказав заступник міністра внутрішніх справ.

Нагадаємо, вибори президента України відбудуться 17 січня.

Читайте також:

ЦВК затвердила кошторис на проведення виборів президента

ЦВК визнала помилковість у рішенні голосування на дому

Тимошенко вимагатиме скасування рішення ЦВК про голосування вдома

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: