Партія регіонів готує відставку Тимошенко

Соратники Януковича переконані, що в парламенті знайдуться голоси для відставки уряду Тимошенко.

У парламенті знайдуться голоси для відставки уряду Юлії Тимошенко. Про це заявив депутат від Партії регіонів Нестор Шуфрич.

"Я вважаю, що НУ-НС і БЮТ зробили велику тактичну помилку, яка може нам зараз дуже сильно допомогти. Немає з цього приводу визначення Конституційного суду і є відкритим питання, щодо відносин у середині парламенту", - сказав він.

"Є група депутатів, яка виключена з лав своїх фракцій, але вони можуть створити свою фракцію, вони можуть об'єднатися. Ми не знаємо, КС з цього приводу поки нічого не сказав", - зазначив регіонал.

"Голоси для відставки уряду в парламенті знайдуться і ці ж депутати теоретично можуть створювати коаліцію. Тут ми (Партія регіонів) відкриті", - наголосив Шуфрич.

Він переконаний, що "буде відповідальність депутатів щодо необхідності шукати компроміс з президентом Януковичем і з найбільшою фракцією в парламенті, тому що якщо цього не відбудеться, на жаль, ми змушені будемо йти на дострокові парламентські вибори".

Водночас регіонал зазначив, що дострокові вибори Верховної ради - це "крайність".

Щодо можливості об’єднання БЮТ і Партії регіонів Шуфрич сказав: "Так, як проходила кампанія з боку Юлії Тимошенко та її штабу, я зараз складно уявляю можливість для об'єднання".

Читайте також:

У команді Тимошенко вибухнув скандал через низький рейтинг

У Європі кажуть, що в Україні може з'явитися кілька президентів

ПР: працевлаштування Ющенка – його проблема

Ратушняк закликав своїх прибічників голосувати за Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: