Партія регіонів: Луценку вислизнути не вдасться

"Регіонал" Борис Колесніков чекає на вибачення від міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

У Партії регіонів упевнені, що міністр внутрішніх справ Юрій Луценко рано чи пізно вибачиться перед депутатом від Партії регіонів Борисом Колесніковим з парламентської трибуни.

"Луценко мусить змиритися з фактами: він звів наклепи на Колеснікова з парламентської трибуни, і жодні суди, якщо вони не корумповані, не допоможуть йому вислизнути від відповідальності. Луценко буде змушений спростувати свої твердження. І зробить це обов’язково. Це лише справа часу", - йдеться у поширеній ПР заяві.

"Регіонали" підкреслюють, що міністр "усілякими способами намагається вислизнути з ситуації, за якої змушений з парламентської трибуни спростовувати наклепи" – то через відрядження не може прийти у парламент, то робить усе, щоб Верховний суд призупинив процес виконання рішень попередніх судів до винесення свого вердикту.

Нагадаємо, Верховний суд України 26 червня зупинив виконання ухвалених раніше судових рішень за позовом народного депутата від Партії регіонів Бориса Колеснікова до голови МВС Юрія Луценка. "Регіонал" ображений на те, що міністр з трибуни ВР заявив, нібито Колесніков причетний до здирництва й інших злочинів.

Читайте також:

Луценко: Колесніков - "брехлива шістка"

Луценко відмовився вибачатися перед Колесніковим

Суд вирішив, що Луценко повинен вибачитися перед Колесніковим

Порошенко отримав чорну мітку від Колеснікова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: