Партія регіонів нагадала львів'янам, що Схід їх годує

Регіонал Колесніченко закликав галичан з повагою ставитися до тих, за чий бюджет вони живуть.

Вадим Колесніченко
УНІАН
Партія регіонів нагадала львів'янам, що Схід їх годує
Народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко вважає, що Схід фінансує Захід України.

На зауваження члена ВО "Свобода" Ірини Фаріон, із якою нардеп виступав в одному ефірі, про те, що "регіонали" будують зону замість нової країни, Колесніченко нагадав про фінансування заходу країни сходом.

"Я б з повагою відносився до тих, за чий бюджет ви живете. Схід дав грошей для Заходу", - наголосив депутат.

Депутата також обурило позиціонування Львова, як особливого міста.

"Мене вразило гасло, яке я сьогодні побачив у Львові, - "Львів'яни понад усе!" Якщо це гумор, то це дуже добре. Більше ніде в Україні я таких гасел не бачив. Ми вважаємо, що у Львові найкращі люди? Я не вважаю, що десь в Україні хтось кращий, а хтось гірший. Всі рівні діти для своєї країни. Країна зобов'язана створити для всіх рівні умови", - заявив він в ефірі одного з телеканалів.

Говорячи про мовне питання, Колесніченко зауважив, що немає думки Партії регіонів, а є офіційна позиція Ради Європи, що в Україні системно і масово порушуються мовні права людини.

"Я сьогодні чітко заявляю - російська мова регіональна і я розмовляю російською. У нас таких 14. Вибачте, але Львів - не резервація. Тут теж є російськомовні громадяни", - додав "регіонал".

З початку ефіру Колесніченко, який також є головою ради правозахисного громадського руху "Російськомовна Україна", розмовляв виключно українською. Нардеп перейшов на російську після виступу Фаріон на захист всього українського і закид із студії про те, що Партія регіонів "руйнує Україну".

Читайте також:

У Львові без Януковича відкрився форум книговидавців

СБУ продовжила обшук істориків у Львові

Горбаля не влаштовує вулиця Дудаєва у Львові

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: