Партія регіонів назбирала 300 депутатів, щоб переписати Конституцію

У ПР кажуть, що в парламенті "є більше 300 розсудливих депутатів з різних політичних фракцій" для скасування конституційної реформи.

У Верховній раді знайдеться 300 голосів для ухвалення змін до Конституції щодо скасування політреформи 2004 року. Про це заявив депутат від Партії регіонів Михайло Чечетов.

"На сьогоднішній день у Верховній раді є більше 300 розсудливих депутатів з різних політичних фракцій. У тому числі з БЮТу, з "Нашої України", які готові прийняти серйозне рішення, важливе для держави", - заявив він.

Крім цього, Чечетов також не виключив можливість звільнення деяких міністрів нинішнього уряду. "Хто не справляється покартають, поправлять, покритикують, а комусь покажуть на двері", - зазначив він.

Нагадаємо, Партія регіонів оголосила про намір "виправити наслідки" конституційної реформи 2004 року.

На День незалежності Віктор Янукович заявив про необхідність внесення змін до Конституції України. Він наголосив, що бачить країну з "сильним президентом, у якого є практичні важелі контролю" і "політично структурованим парламентом".

Якщо конституційна реформа 2004 року буде скасована, Україна повернеться до президентсько-парламентської форми правління, а повноваження глави держави будуть значно розширені.

Читайте також:

ПР: через пару років партія Тимошенко остаточно зникне

До лав ПР повернувся Василь Кисельов, який рік тому "наїхав" на Януковича

Опозиція: Конституційний суд скасував політреформу 2004 року

Партія регіонів визнала, що у 2004 році підтримала політреформу помилково

Об отмене политреформы:

Любовь и ястребы

Елбасы Янукович

Близорукость на Банковой

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: