Партія регіонів назвала Тимошенко "першою серед других на селі"

У Партії регіонів заговорили "про повну деморалізацію та ідейне банкрутство опозиції на чолі з Юлією Володиміровною".

Партія регіонів висловила стурбованість пасивністю опозиції і спрогнозувала "ідейне банкрутство" БЮТ.

"Сто днів є сакральною датою не лише для влади, але й для опозиції, проте, над відміну від команди Віктора Януковича, команда Юлії Тимошенко не має чим похвалитися", - заявив депутат від ПР Артем Щербань.

За словами депутата, президентська команда за три місяці не лише повністю вибудувала нову за кадровим складом владну вертикаль, а ще й оприлюднила програму реформ, чітко окресливши пріоритети розвитку країни.

"Тоді як провідна, щонайменше за галасом, сила опозиції проявила себе хіба що активністю з приводу закріплення за своєю лідеркою статусу "першої серед других на селі" та вандалізмом у Верховній раді", - зауважив Щербань.

Він вважає, що у разі продовження такої тенденції можна буде говорити "про повну деморалізацію та ідейне банкрутство опозиції на чолі з Юлією Володиміровною".

Водночас, Щербань зауважив, що його це не тішить. "Бо за демократичними канонами у повну силу влада входить тоді, коли має за собою не менш сильну опозицію. Це надає владі додатковий стимул до самовдосконалення та саморозвитку", - сказав депутат.

"Поки що ж скидається на те, що опозиція не спроможна не лише на конструктивну співучасть у державотворенні, а й має великі проблеми зі сприйняттям об’єктивної реальності. Але це вже не питання реальної політики", - підкреслив Щербань.

Читайте також:

Яценюк не буде боротися з Тимошенко

Тимошенко розповіла, скільки заробляють депутати-"запроданці"

Регіонали похвалилися: міліція заблокувала опозицію "на 5 балів"

Фракція БЮТ демонстративно пішла з Верховної ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: