Партія регіонів не дозволила комуністам покласти квіти до пам’ятника Леніну

Комуністів не пустять покласти квіти до пам’ятника Леніну в центрі Сімферополя через заплановану акцію на підтримку Партії регіонів.

У Сімферополі чинять перешкоди комсомольцям і комуністам в покладанні квітів до пам'ятника Леніну в день народження комсомолу 29 жовтня. Про це повідомляє прес-служба Кримського рескому Компартії.

"Під формальним приводом заявленого на цей день на площі Леніна заходу Партії регіонів, що не має жодного відношення до комсомольського свята, комсомольцям фактично відмовлено в їх моральному, політичному праві віддати шану засновникові спілки молоді", - обурились у Компартії.

За словами управляючого справами виконавчого комітету Є.Великолуга, виявилось, що площу Леніна регіонали орендували з 7.00 до 23.55 ще з 17 вересня 2010 року.

Пропозиція погодити свої дії з керівництвом сімферопольських регіоналів - це по суті створення бюрократичних перепон за політичними мотивами, вважають в Кримському рескомі Компартії.

"Фактично, ми маємо справу з прихованою перешкодою здійснення політичної діяльності Кримської республіканської організації Комуністичної партії України. В зв'язку з цим, заявили кримські комсомольці, "ми ще раз звертаємо увагу на те, що усі ознаки авторитарної диктатури вже в наявності в Криму, хоча вибори ще не відбулися", - повідомляє прес-служба кримського осередку КПУ.

Зазначимо, що представники Компартії неодноразово скаржилися на тиск з боку своїх союзників по парламентській більшості напередодні місцевих виборів. Компартія навіть пригрозила після місцевих виборів вийти зі складу провладної більшості через утиски її активістів у Донецькій області.

Крім того, депутат від КПУ Леонід Грач заявляв, що Партія регіонів на місцевих виборах у Криму буде використовувати адмінресурс і намагатиметься фальсифікувати результати.

Читайте також:

Комуністам радять змінити Леніна на Януковича

У Кобеляках пам'ятник Леніну вимазали фекаліями

Донецькі комуністи повстали проти Партії регіонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: