Партія регіонів не віддала опозиції ключову посаду в Раді

Рішення було прийняте незважаючи на протести БЮТ і НУ-НС, які заявляли, що Партія регіонів позбавила опозицію можливості контролювати владу.

Верховна рада звільнила регіонала Олександра Єфремова з посади голови регламентного комітету і призначила його однопартійця Володимира Макеєнка. За відповідну постанову проголосували 244 депутати.

Рішення було прийняте незважаючи на протести БЮТ і НУ-НС, які заявляли, що Партія регіонів позбавила опозицію можливості контролювати владу. Опозиціонери вимагали залишити їм регламентний комітет.

Так нунсівець Володимир Матвієнко наголосив, що коаліція "захоплює" комітети, які належать опозиції. "Ви йдете танком по владі", - зазначив він.

"Опозиція має керувати регламентним комітетом. Якщо у вас є совість - маєте віддати комітет опозиції. Впродовж місяця ми давали вам пропозиції, готові були віддати комітети, натомість ми просимо, щоб ви дали опозиції можливість контролювати владу. Цією постановою ви практично позбавляєте опозицію контролювати владу", - заявив бютівець Олег Ляшко під час обговорення постанови.

Так само опозиція вимагає комітет з питань свободи слова.

"Я вважаю, що треба домовитися, щоб цей комітет очолив скажімо Андрій Шевченко - професійна людина і вже досвідчений депутат. На превеликий жаль ви ніяк не можете домовитися, як здійснити обмін комітетами і не хочете цього робити", - у відповідь зазначив спікер Володимир Литвин.

Як відомо, У раді між опозицією і коаліцією кілька місяців точиться конфлікт. Партія регіонів, КПУ і Блок Литвина вирішили не поступатися кріслами голів парламентських комітетів, які, згідно з законом про регламент Верховної ради, належать опозиційним фракціям.

Читайте також:

Янукович дозволив існування в Раді кількох опозицій

У Партії регіонів Тимошенко порівняли з Бен Ладеном

Коаліція відмовилась ділитися з БЮТ і НУ-НС посадами в Раді

БЮТ відповідатиме в парламенті за свободу слова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: