Партія регіонів обіцяє, що 2004 рік не повториться

У Партії регіонів стверджують, що долю виборів вже вирішено, і змінити їх результати не вдасться.

У Партії регіонів впевнені, що судові позови не змінять результати виборів. Про це заявив депутат-регіонал Микола Азаров на прес-конференції, коментуючи заяви політичних опонентів про масові фальсифікації.

"Хочеться 2004 рік повторити, щоб не народ вирішував, а суд? Так, не буде цього. Вже все пішло в минуле. Забудемо", - запевнив Азаров.

"Вибори відбулися. Суд - так суд. Але не суд буде вирішувати, хто буде президентом. Доля виборів вже вирішена", - наголосив Азаров.

Як відомо, БЮТ підготував документи, необхідні для оскарження результатів президентських виборів, і очікує тільки на офіційне оголошення результатів голосування Центральною виборчою комісією.

Проте заступник голови ЦВК Андрій Магера стверджує, що визнання недійсними результатів голосування на окремих дільницях не вплине на загальний результат виборів.

За його словами, внаслідок оскарження результатів голосування на окремих виборчих дільницях розрив між кандидатами може змінитися максимум на десяті або соті долі відсотків.

Нагадаємо, за даними обробки 100% електронних протоколів дільничних виборчих комісій, Віктору Януковичу в другому турі виборів президента України віддали голоси 48,95 % виборців, Юлії Тимошенко - 45,47%. Не підтримали жодного з двох кандидатів 4,36% виборців.

Читайте також:

Голосування у тюрмах: Тимошенко майже на 25% випередила Януковича

Янукович здійснить першу закордонну поїздку у Брюссель

У ЦВК заявили про тиск "регіоналів" на виборчі комісії

БЮТ: нардепам пропонують до 5 млн доларів за створення нової коаліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: