"Репетиція Майдану" провалилася

На акції протесту ПР на Майдані Незалежності прийшло набагато менше людей, ніж очікувалося. У повній мірі підтримали "регіоналів" Донецьк та Харків.

Мітинг партії регіонів в Києві
ТСН.ua
Партія регіонів проводить акції протесту в усіх обласних центрах країни. Головною вимогою акції є відставка уряду, який, як вважають у ПР, не може впоратись з економічною кризою і не може виправити соціальну ситуацію в країні.

"Регіонали" повідомляли, що в до мітингів долучаться близько 100 тисяч громадян.

У Донецьку на антиурядовий мітинг на площі Леніна прийшло близько 18 тис. людей. Хід багатотисячної колони прибічників Партії регіонів почався від бібліотеки ім. Крупської. На чолі колони – глава Донецької облради Анатолій Блізнюк, мер Донецька Олександр Лукьянченко, а також нардеп-регіонал Владислав Лукьянов. Більшість учасників акції – молодь та студенти. Наприклад, в руках в одного з молодих людей була помічена табличка з написом "ДОННТУ" (Донецький національний технічний університет). Молоді люди скандують: "Уряд – геть!", "Юлю – до відповіді!" та інші антиурядові гасла. На центральній площі Леніна на 16-00 намічено проведення мітингу.

Мітинг партії регіонів в Києві
ТСН.ua
У Харкові, за даними прес-служби обласної міліції, мітинг зібрав близько 30 тисяч учасників. На площі Свободи були присутні голова Харківського відділення ПР Дмитро Шенцев, голова  облради Сергій Чернов,  міський голова Михайло Добкін, нардепи-харків'яни Інна Богословська та інші депутати Харківської облради і міськради. Учасники акції вимагали відставки центральних органів влади у зв'язку з її неспроможністю в ухваленні невідкладних і ефективних рішень, а також нездатністю вивести країну з кризи.

У Луганську на мітинг вийшло близько 7 тис. прихильників Партії регіонів. Учасники тримали транспаранти з гаслами "Не будемо мовчати!", "Геть уряд національної катастрофи", "Владо, ти відповідаєш за кризу" та інші. В акції брали участь депутати Верховної ради від ПР Олександр Єфремов, Віктор Тихонов і Володимир Ландик.
Мітингувальники закликали підтримати проведення позачергових парламентських і президентських виборів. У резолюції мітингу, яку зачитав перший заступник голови Луганської обласної ради Володимир Пристюк, учасники вимагали відставки Кабінету міністрів і президента. Мітингувальники також вимагають зупинити звільнення робітників, виплатити заборгованості із зарплати й створити 5 мільйонів робочих місць.

Мітинг Партії регіонів в Києві
ТСН.ua
У Чернігові на мітинг прийшли близько 3 тис. прибічників ПР. У акції брали участь депутати Верховної ради від ПР Андрій Клюєв, Михайло Чечетов, Олександр Волков і Григорій Маньковський. Учасник акції тримали транспаранти з гаслами "Тимошенко, Ющенко - ні!", "Тимошенко відповість за розвал економіки", "Тимошенко, нам з тобою не по дорозі"... та інші. Промовці закликали підтримати проведення позачергових парламентських і президентських виборів. "Ми вважаємо, що єдиний вихід з ситуації в країні - це негайна відставка уряду і президента і проведення дострокових парламентських і президентських виборів", - зачитала резолюцію депутат Чернігівської міської ради Тамара Касаткіна. У резолюції мітингу учасники також зажадали зупинити зростання цін, виплатити заборгованості по зарплаті, створити робочі місця і укріпити національну валюту.

Мітинг Партії регіонів у Львові
zik.com.ua
У Львові на опозиційну акцію протесту зібралася більше тисячі людей. Із закликами відправити уряд у відставку і оголосити дострокові парламентські і президентські вибори містом проїхала автоколона. З часом прибічники Партії регіонів зібралися на мітинг біля пам'ятника В'ячеславу Чорноволу. Учасники тримали в руках плакати з дещо іншими гаслами, ніж у східних регіонах: "Не за таку Україну боровся Черновіл!", "Великий пост - це очищення. Очистимо Україну від безбожної влади", "Політика уряду знищує Україну", "100 днів мовчали, тепер вимагаємо звіту влади", "Зупинимо новітній геноцид українського народу", а також партійну символіку Партії регіонів. Мітингувальники поклали квіти до пам'ятника лідерові Народного Руху України В'ячеславу Чорноволу. Потім було показано відеозвернення лідера Партії регіонів Віктора Януковича, який заявив, що в очолюваної ним партії є чіткий план виведення України з кризи, і вона готова узяти на себе відповідальність за країну.

Мітинг Партії регіонів у Львові
zik.com.ua
У Миколаєві в мітингу взяли участь близько 5 тис. прибічників Партії регіонів Соціалістичної і Комуністичної партій і Блоку Наталії Вітренко. Об 11:00 учасники мітингу почали хід однією колоною від обласного Палацу культури і другий - від сквера Пролетарський і в 11:50 об'єдналися на площі Леніна.

У Полтаві на мітинг зібралися близько 2 тис. прибічників інших політичних сил. Перед мітингувальниками виступили лідер обласної організації Партії регіонів, глава облради Олександр Удовиченко і депутат Верховної ради від ПР Олександр Попов. Вони закликали підтримати проведення позачергових парламентських і президентських виборів, заявляють про важку ситуацію, що склалася в країні, і необхідності відставки влади. На думку Удовиченко, особливо важка ситуація склалася в банківській сфері і в агропромисловому комплексі Полтавської області, оскільки у аграріїв немає кредитових засобів для початку посівної кампанії. Поряд з прибічниками ПР зібралося близько 300 прибічників Комуністичної і Соціалістичної партій, що вимагають від депутатів обласної ради не піднімати тарифи на тепло і гаряче водопостачання.

У Києві на Майдан Незалежності вийшло близько 5 тис. людей. З гучномовців на встановленій регіоналами сцені лунали заклики, зокрема, такого змісту: "27 березня закінчуються сто днів, які Партія регіонів дала владі для поліпшення ситуації в країні. Влада показала свою нездатність боротися з кризою. І народ говорить цій владі: "Ваш час пройшов – час відповідати!".

У своєму виступі на Майдані лідер ПР Віктор Янукович заявив, що через рік чинний уряд "каменя на камені не залишить від України" і закликав усіх українців об'єднатися й відправити владу у відставку.

Читайте також:

Янукович закликав прибрати владу, яка "принизила і ошукала" народ

Рух "Геть усіх" міняє листівки на зброю

Регіонали вивели на Майдан 5 тисяч прихильників

Комуністи обіцяють влаштувати Ющенку народний імпічмент

Відео"Репетиція Майдану" провалилася

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: