Партія регіонів підтвердила готовність відправити Тимошенко у відставку

Янукович збирається оголосити недовіру уряду Тимошенко. Прем`єр все одно залишиться при владі.

Партія регіонів готує постанову про відставку уряду Юлії Тимошенко.

Про це заявив лідер Партії регіонів Віктор Янукович в ефірі телеканалу ICTV.

"Ми внесли пропозицію нашим колегам розглянути питання про недовіру уряду. Ця постанова зараз готується, збираються підписи. Ми подивимося, як будуть депутати реагувати на своє рішення, яке нещодавно прийнято", - сказав він.

"Ми вимагали, щоб держава виконала закон, який в державі діє, про соціальний захист і гарантії. Якщо уряд його не виконує – треба дати відповідь на питання, як можна далі жити", - зазначив лідер регіоналів.

"Навіщо тоді потрібні закони? Навіщо їх приймати, якщо є одна людина в країні, яка приймає рішення, як нам з вами жити. Навіщо тоді Верховна рада? Навіщо вибори проводити?", - заявив Янукович.

"Руйнується система державного управління і руйнується вся законодавча база в такому випадку. А яке можна приймати рішення опозиції, якщо ми не можемо домогтися виконання законів", - сказав він.

Відповідаючи на питання, якими будуть дії регіоналів, якщо їм не вдасться відправити уряд у відставку, Янукович зазначив: "Скільки там залишилося до виборів? 53 дні. Вибори відбудуться, і я виборцям сказав і за свої слова відповідаю: якщо цей закон не буде виконаний цим урядом, його виконає інший уряд".

"Перше рішення, яке буде прийнято – це виконання цих двох законів з 1 листопада", - заявив лідер Партії регіонів.

Нагадаємо, раніше Янукович заявив, що регіонали почали переговори з фракціями Верховної Ради про відставку Кабміну. Але при цьому Партія регіонів не проводила і не проводить консультацій по створенню нової коаліції в парламенті і "технічного" уряду.

Тобто навіть після відставки Тимошенко і її уряд залишаться працювати до створення нової коаліції, яка з'явиться тільки після виборів президента.

Читайте також:

Партія регіонів зібрала 173 підписи за відставку Кабміну

Янукович пообіцяв не звільняти Тимошенко

БЮТ: відставку Тимошенко відклали до 5 грудня

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: