Партія регіонів побажала Тягнибоку не повторити шлях Вітренко

У ПР сподіваються, що у міру свого становлення "Свобода" відійде від радикальних гасел і стане конструктивною опозицією.

У Партії регіонів сподіваються, що очолюване Олегом Тягнибоком ВО "Свобода" стане відповідальною і конструктивною опозиційною силою. Водночас, у ПР побажали "Свободі" відмовитись від радикальних гасел, щоб не піти "шляхом Вітренко".

Про це сказав народний депутат від Партії регіонів Владислав Лук’янов під часі круглого столу "Вплив результатів місцевих виборів на відносини України з ЄС".

На думку депутата, успіх "Свободи" на місцевих виборах став результатом розчарування виборців в інших національно-патріотичних силах. "З’явилася нова, молода політична сила, яка при своєму народженні робила шокуючі і визивні гасла, щоб привернути до себе увагу", - вважає Лук’янов.

Він висловив сподівання, що у міру свого становлення "Свобода" відійде від радикальних гасел і стане конструктивною опозицією. Тим паче, що, за словами депутата, сьогодні у цієї політичної сили з’явився шанс на ділі, а не на словах продемонструвати роботу над поліпшенням рівня життя громадян в тих регіонах, де вона перемогла.

Водночас він підкреслив, що якщо "Свобода" і далі обмежуватиметься лише "ура-патріотизмом", то виборці змінять своє ставлення до партії. "Сподіваюся, що у хлопців з’явиться можливість, з одного боку, вирости з коротких штанців і перейти до відповідальної політики. У такій ситуації я не виключаю можливості, що хлопці зможуть пройти і до Верховної ради, але якщо оберуть інший шлях – це шлях Вітренко, шлях на маргінес", - відзначив Лук’янов.

Він додав, що сьогодні у "Свободи" є шанс відійти від радикальних заяв, від епатажу і стати серйозною політичною силою. Пізніше Лук’янов відзначив, що це була його особиста думка.

Також Лук’янов спростував чутки, що Партія регіонів фінансувала ВО "Свобода" під час місцевих виборів.

Читайте також:

Тягнибок збирається підкорити Східну Україну

Тягнибок: за "Свободу" голосують навіть росіяни

"Свобода": через 3-4 роки в Україні почнеться громадянська війна, ми її виграємо

Регіонали застерегли "Свободу" від безпричинної ейфорії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: