Партія регіонів подала в суд на Вітренко

Севастопольські регіонали подали до суду на лідера ПСПУ за незаконну агітацію на телебаченні. Вітренко вважає, що її хочуть зняти з виборів.

Севастопольська організація Партії регіонів подала в суд на Вітренко, на Севастопольську і Кримську організації ПСПУ, а також "Перший Севастопольський" телеканал з метою визнати шоу "У курсі справи", що вийшло на екран 30 вересня, незаконною передвиборчою агітацією.

"Партія регіонів розгорнула брудну політичну боротьбу проти нашої партії і проти мене особисто з метою незаконного позбавлення нас права участі у виборах у місцеві ради", - заявляє Вітренко.

"Партія регіонів, що ще в серпні обклеїла всю Україну своїми фактично агітаційними плакатами, у тому числі і з фізіономією лідера партії президента Януковича; яка не очікуючи ніякого початку офіційної агітаційної кампанії, крутить нескінченну кількість разів по всім центральним теле- і радіоканалам агітаційні ролики, які примушують виборців голосувати за Партію регіонів; представники якої не злазять з теле- і радіоефірів, з шоу на всіх телеканалах панічно злякалася передачі з моєю участю в шоу", - обурилася вона.

Вітренко заперечує, що в передачі займалася агітацією.

"У передачі я розповідала про своє життя, про свої захоплення, про оцінки ситуації в країні, про свої зустрічі зі світовими лідерами. Я також відповідала на питання ведучої й учасників шоу на різні теми, у тому числі, щодо проблем Севастополя", - заявила вона.

"Але перелякані севастопольські регіонали пішли на огидну підлість - на підміну понять, перекручування моїх фраз, виривання з контексту окремих слів, приписування далекого змісту моїм висловленням", - відзначила Вітренко.

Нагадаємо, Прогресивна соціалістична партія України (ПСПУ) і партія "Київська Русь" висунули ультиматум президенту Віктору Януковичу - скасувати укази третього президента Віктора Ющенка, "героїзують фашистів".

Читайте також:

Вітренко висунула Януковичу ультиматум

Тягнибок: Вітренко просто заздрить

Вітренко готова об’єднатися з "натовкою і бандерівкою" Тимошенко проти Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: