Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Партія регіонів подарувала школярам книжки про УПА

Головний регіонал Львівщини на 1 вересня дарував школярам книжки про боротьбу бійців УПА за здобуття незалежності для української держави.

Голова Львівської обласної організації Партії регіонів Петро Писарчук до Дня знань, 1 вересня, подарував загальноосвітнім навчальним закладам міста Львова комплекти книг про історію національно-визвольних змагань українського народу та боротьбу ОУН-УПА за незалежність. Автором добірок книг "Дорогою боротьби" є відомий львівський політв’язень Іван Губка.

Як повідомили у прес-службі Петра Писарчука, Іван Губка - багатолітній в’язень тюрем і концтаборів колишнього СРСР. Один із співзасновників і керманичів Всеукраїнського товариства політичних в’язнів, Конгресу українських націоналістів (КУН), соратник легендарної Ярослави Стецько.

"Не знаючи свого минулого, ми не варті майбутнього. Однією із трагічних, але, водночас, героїчних та повчальних сторінок історії України є сторінка національно-визвольної боротьби українського народу. Історія ОУН-УПА, її партизанська організація визнана кращим зразком партизанської боротьби у світі. Знаючи те, що дідусі і бабусі теперішнього молодого покоління проявили небачену мужність, відвагу та самопожертву у здобутті незалежності для української держави, віриш у щасливе майбутнє нашого народу, нашої України", - зазначив народний депутат Петро Писарчук.

Читайте також:

У День незалежності одесити купували вишиванки і футболки з Бандерою

Розкрито феномен російськомовних бандерівців

Янукович заявив, що історію не можна переписувати

Залиште свій коментар

Вибір редакції