Партія регіонів подарувала Тимошенко недоторканність

Цього тижня ПР намагалась відправити Тимошенко у відставку, але належним чином до голосування не підготувалася і замість "чорної мітки" видала Тимошенко статус недорканності.

У перший тиждень нової сесії парламенту державний іспит складала Юлія Тимошенко. На кафедру зали засідань її викликали регіонали – з метою поставити "незадовільно" за практичну роботу на посту прем'єра і відрахувати з Кабінету Міністрів. Але "проффесура" перехитрила сама себе – належним чином до голосування не підготувалася і замість "чорної мітки" видала Тимошенко статус недорканності.

На власний захист Тимошенко до зали принесла грубезну книжку. Там ода уряду. Ключові слова виділені жирним шрифтом: "Затверджено", "Визначено", "Розроблено". Криза є і проти неї варто боротися – головний меседж прем'єра. Юлія Тимошенко цитує "Мауглі" Редіарда Кіплінга, мовляв, за таких обставин уряд чіпати не слід.  

Втім, частина депутатів у залі в казки Тимошенко не повірила. Кожна фракція приймала важке для себе рішення. У ролі кін дер сюрпризу знову могли стати комуністи. Вони вперто мовчали про свої наміри.

Втім, шестеро послідовників Леніна таки дали маху. Кнопку "за" так і не натиснули. Мабуть, готові поміняти мертвих вождів на живих. 

На шляху корабля Тимошенко міг опинитись ще один небезпечний корвет. Група "За Україну" на чолі з В'ячеславом Кириленком - це 18 до зубів озброєних матроси. Вони мали нагоду потопити фрегат Тимошенко. Перед спокусою вистояли, втім, про своє ставлення до уряду мовчати не стали.

Впродовж одного року дві спроби відправити уряд Тимошенко у відставку. Шквал критики і жодного результату. Капітан залишається на містку, як мінімум до вересня. Щоправда запас їжі і питної води вичерпується. Єдине з чим немає проблем, так це з добором команди - з сусідніх на пів затонулих суден масово біжать щурі.

Найближча зупинка по курсу – вибори президента. Так далеко допливуть не всі. І тут мова не лише про політиків. Терпіння маленьких українців добігає кінця. 

Докладніше - на відео.


Читайте також:

Чорновіл: Партія регіонів робить все, щоб Тимошенко стала президентом

Верховна рада залишила Тимошенко прем'єром

ПР хоче провести референдум за відставку Тимошенко


ВідеоЯк Тимошенко не відправили у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: