Партія регіонів подарувала Тимошенко недоторканність

Цього тижня ПР намагалась відправити Тимошенко у відставку, але належним чином до голосування не підготувалася і замість "чорної мітки" видала Тимошенко статус недорканності.

У перший тиждень нової сесії парламенту державний іспит складала Юлія Тимошенко. На кафедру зали засідань її викликали регіонали – з метою поставити "незадовільно" за практичну роботу на посту прем'єра і відрахувати з Кабінету Міністрів. Але "проффесура" перехитрила сама себе – належним чином до голосування не підготувалася і замість "чорної мітки" видала Тимошенко статус недорканності.

На власний захист Тимошенко до зали принесла грубезну книжку. Там ода уряду. Ключові слова виділені жирним шрифтом: "Затверджено", "Визначено", "Розроблено". Криза є і проти неї варто боротися – головний меседж прем'єра. Юлія Тимошенко цитує "Мауглі" Редіарда Кіплінга, мовляв, за таких обставин уряд чіпати не слід.  

Втім, частина депутатів у залі в казки Тимошенко не повірила. Кожна фракція приймала важке для себе рішення. У ролі кін дер сюрпризу знову могли стати комуністи. Вони вперто мовчали про свої наміри.

Втім, шестеро послідовників Леніна таки дали маху. Кнопку "за" так і не натиснули. Мабуть, готові поміняти мертвих вождів на живих. 

На шляху корабля Тимошенко міг опинитись ще один небезпечний корвет. Група "За Україну" на чолі з В'ячеславом Кириленком - це 18 до зубів озброєних матроси. Вони мали нагоду потопити фрегат Тимошенко. Перед спокусою вистояли, втім, про своє ставлення до уряду мовчати не стали.

Впродовж одного року дві спроби відправити уряд Тимошенко у відставку. Шквал критики і жодного результату. Капітан залишається на містку, як мінімум до вересня. Щоправда запас їжі і питної води вичерпується. Єдине з чим немає проблем, так це з добором команди - з сусідніх на пів затонулих суден масово біжать щурі.

Найближча зупинка по курсу – вибори президента. Так далеко допливуть не всі. І тут мова не лише про політиків. Терпіння маленьких українців добігає кінця. 

Докладніше - на відео.


Читайте також:

Чорновіл: Партія регіонів робить все, щоб Тимошенко стала президентом

Верховна рада залишила Тимошенко прем'єром

ПР хоче провести референдум за відставку Тимошенко


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: