Партія регіонів погодилась на імпічмент Ющенку

Також регіонали не відкидають "в перспективі" можливості створення коаліції з БЮТ.

Партія регіонів підтримає початок процедури імпічменту президенту Віктору Ющенку. Також регіонали готові підтримати відставку прем’єр-мністра Юлії Тимошенко.

Про це заявила депутат від Партії регіонів Ганна Герман в ефірі 5 каналу.

"Безперечно, ми підтримаємо імпічмент президенту і, разом з тим, ми підтримаємо відставку уряду. Нам все одно, хто з них першим піде з цієї влади – чи прем’єр зі своїм Кабміном, чи президент зі своїм Секретаріатом", - сказала вона.

"Я думаю, що може початися така процедура, якщо буде опубліковано один закон, вето на який ми вже подолали (про тимчасові слідчі комісії), і якщо буде прийнято ще один закон", - зазначила депутат.

Коментуючи можливість створення у Верховній раді коаліції Партії регіонів і БЮТ, Герман сказала: "У нас багато депутатів, які вважають, що в БЮТ є дуже багато цікавих людей, прагматичних, з якими можна працювати, з якими легше працювати ніж з "Нашою Україною".

Вона зазначила, що "можливо, в перспективі, ми зможемо розглядати таку коаліцію після виборів".

"Щоб наше об'єднання було можливе, Юлія Володимирівна (Тимошенко) повинна відкрито сказати про свої помилки, і про свої прорахунки. Вона повинна визнати, що її обіцянки зробити рай в Україні не справдилися", - заявила депутат.

Крім того, коментуючи можливе об'єднання регіоналів і БЮТ для внесення змін до Конституції, Герман заявила: "Ми ніколи не приховували, що ми хочемо змін до Конституції, і що ми шукаємо для цього партнерів, і не лише БЮТ".

"Якщо БЮТ піде з нами на зміни до Конституції - ми будемо разом змінювати Конституцію, але це не значить, що ми до парламентських виборів можемо говорити про коаліцію", - підкреслила вона.

"Ймовірно, що в Україні кардинальні зміни відбудуться після всенародних, загальних і прямих президентських виборів. Тоді, мабуть, відбудуться і парламентські вибори, тоді буде творитися якесь нове політичне об’єднання", - сказала Герман.

"Можливо, це буде Партія регіонів з БЮТ, можливо це буде Партія регіонів і Блок Яценюка, чи іншого нового політика", - припустила вона.

Нагадаємо, сьогодні заступник голови Секретаріату президента Андрій Кислинський заявив, що у четвер, 19 березня, під час перебування президента та прем’єра у Брюсселі, БЮТ зі своїми соратниками із Компартії України планують розпочати процедуру імпічменту і зараз активно переконують керівництво Партії регіонів долучитися до цього процесу.

У свою чергу, лідер комуністів Петро Симоненко повідомив, що пропозиція Компартії щодо початку процедури імпічменту президенту Віктору Юшенку не була підтримана на погоджувальній раді іншими фракціями ВР. За його словами, заява Секретаріату президента "продиктована переляком".

Читайте також:

Симоненко: Рада не підтримала імпічмент Ющенку

Литвин: імпічменту Ющенка не буде

Симоненко обізвав Ющенка злочинцем

Кравчук - Ющенку: імпічмент - це нормально

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: