Партія регіонів погодилась залишити Медведька генпрокурором

У ПР готові підтримати кандидатуру Медведька, якщо президент її запропонує. Діючим генпрокурором регіонали задоволені.

Провладні депутати підтримають кандидатуру Олександра Медведька на посаду генпрокурора, якщо президент вирішить його на ній залишити.

Про це заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, відповідаючи на запитання стосовно долі генпрокурора в контексті того, що днями термін його повноважень спливає.

"Ви знаєте, я не бачу особливих проблем в роботі нинішнього генерального прокурора. Якщо президент визначиться і подасть його (Медведька) кандидатуру, то я вважаю, що фракції і депутати можуть підтримати (його)", - сказав Єфремов.

"Якщо ж будуть якісь інші аргументи по інших кандидатурах, треба послухати, що за людина висуватиметься, - і потім буде відповідне обговорення", - додав він.

Єфремов також додав, що питання не розглядатиметься на поточному пленарному тижні.

"Скоріше за все, ми працюватимемо в цьому напрямку вже через тиждень, починаючи з 16 числа", - сказав лідер фракції Партії регіонів.

Як відомо, термін повноважень нинішнього генерального прокурора спливає 4 листопада. Раніше як кандидата на пост глави ГПУ ЗМІ називали імена заступник голови адміністрації президента Геннадія Васильєва, колишнього генерального прокурора Святослава Піскуна, заступника генпрокурора Рената Кузьміна.

Читайте також:

Медведьку пророкують збереження посади генпрокурора

Піскуну пророкують повернення в крісло генпрокурора

Партія регіонів визначила кандидатів на посаду генпрокурора

Медведько готовий до другого терміну на посаді голови ГПУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: