Партія регіонів погрожує Тимошенко відставкою

Регіоналів обурює те, що глава уряду не квапиться виконувати закон про підвищення соціальних стандартів.

Партія регіонів вимагатиме відставки уряду Юлії Тимошенко, в разі якщо не виконуватиметься закон про підвищення соцстандартів. Про це заявив заступник глави фракції Партії регіонів Олександр Єфремов на погоджувальній раді в парламенті.

За його словами, близько 9 мільйонів пенсіонерів недоотримують до пенсії по 75 гривень, а 2 мільйони – по 150 гривень.

Єфремов поцікавився у голови Верховної ради Володимира Литвина, чи підписав президент Віктор Ющенко нещодавно ухвалені зміни до бюджету.

Однак Литвин повідомив, що крайній термін для підписання спливає 18 листопада.

У відповідь Єфремов висловив сподівання, що уряд повинен буде виконувати ці зміни до бюджету так само, як і закон про соцстандарти.

"Якщо уряд і далі буде користатися своїм становищем і порушувати закони, які є в нашій державі, то наша фракція буде змушена вийти з проектом постанови про відставку даного уряду", - попередив Єфремов.

"Оскільки ми не можемо допустити, як Верховна рада, щоб вищі чиновники, які відповідають за виконання законів, їх не виконували", - пояснив він.

Нагадаємо, Верховна рада 20 жовтня прийняла закон про підвищення прожиткового мінімуму і мінімальної зарплати, внесений на розгляд парламенту Блоком Литвина.

Після прийняття закону Кабмін неодноразово закликав президента накласти на нього вето, мотивуючи свою вимогу тим, що державний бюджет не витримає незапланованих надмірних навантажень і підвищення зарплат загрожує економічним колапсом, проте Віктор Ющенко поставив свій підпис під цим документом.

Проте Тимошенко заявила, що уряд не виконуватиме рішення про підвищення соціальних стандартів до його розгляду Конституційним судом. За словами глави уряду, "в бюджеті немає ресурсів" на виконання даного закону.

Читайте також:

Уряд "не поспішатиме" виконувати закон про підвищення пенсій

Ющенко: НБУ надрукував 31 мільярд на газ, пенсії та зарплати

Підвищення мінімальних зарплат скасують через Конституційний суд

Тимошенко не підвищить зарплати до рішення суду

ВідеоПР погрожує Тимошенко відставкою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: